No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Od profesionálneho pretekára k podnikateľovi: Filip Balciar otvára tretiu cyklistickú predajňu

Zdroj: Rimava.sk

Bývalý pretekár v horskej a cestnej cyklistike Filip Balciar prevádzkuje momentálne dve predajne Profibikers.sk v Lučenci a v Rimavskej Sobote. Už čoskoro ale plánuje otvorenie tretej.

Filip Balciar získaval skúsenosti najskôr ako pretekár, neskôr ako tréner. Ako mechanik pôsobil na svetových podujatiach napríklad v Mont-Sainte-Anne v Kanade, v Taliansku, vo Švajčiarsku, vo francúzkom Pra Loup a na iných svetových podujatiach. Vyskúšal si prácu v renomovaných predajniach v Čechách a bicykle pozná dôverne. Svoje poznatky a skúsenosti ponúka vo svojich predajniach.

"Začalo to neskonalou láskou k cyklistike a všetkému, čo je s ňou spojené."

Filip Balciar

“Dostal som sa do vyšších formiem cyklistiky, kde som jazdil aj vo svetovom pohári, takisto som sa venoval svojej zverenkyni, jazdili sme vo Francúzsku aj v Kanade, vo Švajčiarsku či v Taliansku a videl som úroveň svetovej cyklistiky. Toto sa snažíme preniesť aj k nám do našej práce tu,” uviedol Filip Balciar, majiteľ Profibikers.sk

Široká ponuka

Zdroj: Rimava.sk

V Profibikers objavíte širokú ponuku bicyklov.
Horské - pevné, či celoodpružené?
Cestné, gravel, mestské, cyklokrosové, či elektrobicykle?
V predajniach Profibikers v Rimavskej Sobote a v Lučenci určite nájdete to, čo potrebujete. Kvalifikovaní pracovníci vedia dokonale poradiť pri výbere.

Zrenovovať, opraviť či servisovať? 

Zdroj: Rimava.sk

Zrenovovať, opraviť či servisovať starý či nový bicykel nie je pre Profibikers žiadny problém. A nemusí byť zakúpený priamo v predajni.

"Pokojne to môže byť starý bicykel nájdený na povale, ak ho niekto chce dať do poriadku, pretože má k nemu citový vzťah, vždy vieme pomôcť," hovorí s úsmevom Filip.

Doplnky? Nájdete tu úplne všetko

Okrem bicyklov v predajniach nájdete aj náhradné diely či najrôznejšie doplnky ako napríklad dresy, rukavice, svetlá, stojany. “Čokoľvek, aj pre babičky, ktoré chodia len na nákup a potrebujú len nejaký košík, u nás nájdu úplne všetko.”

Už v krátkom čase sa Profibikers pripravuje aj otvorenie požičovne bicyklov či elektrobicyklov, v ponuke bude aj požičovňa cyklovozíkov a dokonca nosičov na auto. “Požičiame všetko, čo by človek mohol potrebovať, ak si vyberie tento šport.”

Tretia predajňa

Tretí prírastok do cyklistickej rodiny Profibikers očakáva na Horehroní, pri Brezne. “Tam budeme mať tretiu predajňu, požičovňu a plánujeme tam aj komplexný servis ohľadom trénovania cyklistiky pre všetkých,” dodáva Filip Balciar. Súčasťou ponuky by mali byť aj zájazdy či teambuildingy. 

Profibikers v Rimavskej Sobote nájdete na ulici Svätoplukovej a kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0944 313 338.

Profibikers v Lučenci nájdete na ulici Martina Rázusa 13
,
telefónne číslo 0944 698 675


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross