No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Oddych a relax v regióne Gemer-Malohont si môžete dopriať už v piatok

Hoci sa pomaly konči letné prázdniny s podujatiami to tak nevyzerá. Organizátori si aj na sklonku leta pripravili akcie, ktoré k letným dňom patria. Pozrite si na čo všetko sa môžete tešiť už dnes, 24. augusta.

Piatok odštartuje výstava psov v Hnúšti pod názvom Hnúšťanský oriešok, ktorá sa uskutoční v tamojšej Záhrade 1. mája od 13:00 hod. Posudzovanie psov je naplánované od 14:30 hod. a porota vyhodnotí triedy ako najkrajší junior, najkrajšia dospelá suka i dospelý pes či najkrajší veterán. O ceny však môžu bojovať aj deti so svojimi miláčikmi a cenu odovzdajú aj najkrajšiemu modelu/modelke medzi psami. Deti si však v Hnúšti prídu na svoje aj s Tárajkom a Popletajkou. Na tamojšom amfiteátri sa od 17:00 hod. bude hľadať stratený pirátsky poklad. O 20:00 hod. však priestor amfiteátra vystrieda koncert rapera Kaliho a Petra Panna.

Žiť nielen hudbou to bude aj v Lesíku pri Rimavských Zalužanoch. Zídu sa tam motorkári a priaznivci motocyklov z celého Slovenska. Podujatie začína už dnes, 24. augusta o 18:00 hod. a potrvá až do soboty, 25. augusta, kedy sa predstavia kapely ako Vlk vo vlaku, Agata, Watt, Nirvana revival či Pohľad zblízka.

Žiť to bude aj v okresnom meste. V Rimavskej Sobote sa o 20:00 hod. predstaví unikátne saxofónové kvarteto Saxophone Syncopators, ktoré sa špecializuje najmä na autentickú interpretáciu hudobného žánru ragtime.

Aj toto je ponuka dnešného dňa, kedy si môžete dopriať trocha oddychu ešte pred víkendom. Stačí si vybrať to svoje, neváhať a užiť si podľa svojho gusta.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross