No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Odmena za vysvedčenie, zľavy na oslavy a novinky aj pre dospelých. Prázdninová ponuka v Lililande

Zdroj: Facebook Lililand detské zábavné centrum

RIMAVSKÁ SOBOTA – Najväčšie detské zábavné centrum v regióne si pre najmenších, ale aj ich rodičov pripravilo špeciálne prázdninové ponuky.

Už tento piatok (28. júna) si na svoje prídu najmä malí školáci. Posledný deň školského roka je totiž v Lililande pripravená špeciálna akcia. Každé dieťa, ktoré sa príde pochváliť s vysvedčením dostane vynikajúcu zmrzlinu. Okrem toho bude pre návštevníkov detského centra pripravený zábavný program. Vstupné na podujatie je na každé dieťa 7 eur.

Zdroj: Facebook Lililand detské zábavné centrum

Lililand má počas slnečných dní pripravené prekvapenie aj pre rodičov. V ponuke totiž nájdete aj ľadovú kávu, ktorá vás osvieži, kým sa vaše ratolesti dosýtosti vyšantia v herni. Lililand ponúka pre dospelých pohodlné posedenie, kde si môžu vychutnať lahodnú kávičku, čerstvé palacinky alebo výbornú pizzu. Všetko je prispôsobené tak, aby si rodiny mohli užiť spoločný čas bez stresu a s maximálnym komfortom.

Zdroj: Facebook Lililand detské zábavné centrum

Počas letných prázdnin bude v Lililande špeciálna akcia na organIzáciu detských osláv. V Lililande sú pre detské oslavy k dispozícii dve miestnosti rozdelené podľa kapacity. Menšia, žltá miestnosť je určená pre menšie párty do 25 osôb, do väčšej, fialovej miestnosti sa zmestí približne 30 ľudí. K dispozícii je aj veľkolepá výzdoba, ktorá je ladená tematicky k veku, pohlaviu a záujmom oslávenca. Samozrejmosťou je individuálny prístup a ochotný personál, ktorý vám pomôže naplniť všetky vaše predstavy.


Odbremeňte sa od starostí spojených s prípravou detskej oslavy a objednajte si ju v Lililande "na kľúč". Cenovo sa oslavy líšia podľa toho, ktorý deň v týždni sa konajú a tiež podľa toho, či vám vyhovuje párty v súkromí, alebo vám nevadia hostia v centre. Samozrejmosťou je občerstvenie pre deti, detské šampanské a krásna výzdoba.

V Lililande môžete zažiť nekonečné dobrodružstvá a množstvo zábavy. Nájdete tu trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény, množstvo hračiek a herných zábavných strojov.

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.
V prípade záujmu o detskú oslavu, či návštevu akcie nás
neváhajte kontaktovať na t. č. 0910 707 026 alebo na e-mail: [email protected].

LILILAND nájdete samozrejme aj na sociálnej sieti Facebook a Instagram.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross