No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Omladnúť na počkanie môžete v rimavskosobotskej klinike neinvazívnej medicíny

Zdroj: iSkin.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Dosiahnuť vzhľad o akom ste vždy snívali nikdy nebolo jednoduchšie. Klinika iSkin ponúka najmodernejšie neinvazívne medicínske prístrojové vybavenie a špičkový tím odborníkov.

Ak sa potrebujete zbaviť vrások, ochabnutej pleti a oslobodiť sa od tuku, nemusíte pre to pohnúť ani prstom.

"Pracujeme s najmodernejším neinvazívnym vybavením na báze vysokovýkonného medicínskeho laseru Fotona, ktorý sám, alebo v kombinácii s ďalším pokrokovými technológiami, zaručí návrat k stratenej kráse, pôvabu a zdraviu," uviedla pre portál Rimava.sk hlavná terapeutka Zuzana Bödová. "Všetky ošetrenia prebiehajú bez ihiel a použitia skalpelu, bez vedľajších účinkov, bez námahy, bez čakania a bez nutnosti rekonvalescencie," dodala.

V elegantne zariadených ambulanciách iSkin clinic je pre klientov k dispozícii tím špičkových odborníkov. Vybrať si môžete spomedzi tvárových (iSkin) a telových (iBody) ošetrení.

"Čo sa týka tvárovej oblasti, s naším neinvazívnym ošetrením, jedinečným laserom Fotona, vieme obnoviť kvalitu vlasov a vlasových folikulov, spevniť pokožku okolo očí, zdvihnúť obočie, odstrániť nežiadúce tvárové ochlpenie, laserovo zväčšiť pery, liečiť akné, ale aj odstrániť pigmentové škvrny či jazvy po akné," prezradila CEO iSkin clinic Marcela Nirházová.

Pred ošetreniami tela vám na klinike zanalyzujú jeho zloženie za dve minúty "S prístrojom InBody 970 budeme sledovať vašu telesnú hmotnosť, ale aj hmotnosť svalov, percento telesného tuku a vody v tele. Zloženie tela rozoberieme komplexne, ale aj po jednotlivých častiach tela, čo nám umožní efektívnejšie sa zamerať na vaše problematické partie. Výsledkom vyšetrenia je kompletná analýza, ktorú máte do konca roka 2023 úplne zadarmo," uviedla Nirházová.

Čo sa týka tela a pokožky, iBody ponúka vyšetrenie znamienok ručným dermatoskopom či laserový peeling, ktorý vyhladí a vytónuje pokožku.

Na klinike vám tiež pomôžu s redukciou tuku, vypnutím pokožky a spevnením svalov na bruchu. Absolvovať tiež môžete lymfodrenáž.

Jednou z najvyhľadávanejších procedúr je redukcia tuku a spevnenie svalstva pomocou iBody BTL Emsculpt.

"Je to jediná neinvazívna prístrojová metóda na svete, ktorou zároveň posilňujete aj redukujete podkožný tuk. Revolučná metóda kombinuje účinky nervovo-svalovej stimulácie na posilnenie svalov a rádiotermoliftingu na redukciu tuku. Prístroj pracuje s dvomi typmi energií – s tzv. HIFEM energiou (vysoko-intenzívna fokusovaná elektromagnetická energia) a s rádiofrekvenciou. HIFEM energia vyvoláva svalové kontrakcie v intenzite, akú nie je možné dosiahnuť ani počas cvičenia (až 24 000 kontrakcií za 30 minút) a rádiofrekvencia intenzívne zahrieva tukovú vrstvu. Výsledný efekt je posilnenie svalov, nárast svalovej hmoty a redukcia hmotnosti. Redukcia tuku a spevnenie svalov je pri ošetrení prístrojom Emsculpt absolútne bez námahy," prezradila Zuzana Bödová.

Novinkou v iSkin je aj prístroj BTL Emsella, ktorý využíva technológiu vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického poľa (HIFEM) na stimuláciu hlbokých svalov panvového dna a obnovenie neuromuskulárnej kontroly.

Kľúčom k účinnosti je fokusovanie elektromagnetickej energie, hĺbka prieniku a stimulácia celého svalstva panvového dna.

Počas jedinej terapie dochádza k 12 000 supramaximálnym kontrakciám svalov panvového dna, čo je extrémne dôležité v reedukácii svalov u inkontinentných pacientov.

BTL Emsella vám pomôže s inkontinenciou, bolesťami chrbta, skvalitnením sexuálneho života a tiež pri popôrodných ťažkostiach.

Dlho ste čakali, aby podobná klinika zavítala aj do nášho regiónu? Tak neváhajte a vyskúšajte.

Dvere majú pre vás otvorené každý pracovný deň v týždni. Už vám ostáva iba krok k tomu, aby ste vyskúšali niečo nové, v podobe neinvazívnej medicíny.

iSkin clinic nájdete na ulici Hatvaniho 2 v Rimavskej Sobote.

Kontaktovať ich môžete mailom na [email protected], prostredníctvom Facebooku a Instagramu, alebo telefonicky na 047 / 20 10 222.

Otváracie hodiny sú od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00 hodiny.

Zdroj foto: iSkin.sk


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross