No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ONE DAY FEST 2016 s medzinárodným zastúpením už dnes

one-day-festKultúrne leto HOT ART v Rimavskej Sobote tento rok poteší aj priaznivcov tvrdšej hudby. Počas viac ako sedemhodinového medzinárodného multižánrového hudobného festivalu sa na amfiteátri v Rimavskej Sobote predstavia tunajšie kapely. Organizátori z Mestského kultúrneho strediska však stavili aj na zvučné mená zahraničných hostí. Na jednom pódiu sa predstaví maďarská metalová legenda POKOLGÉP a taktiež nemenej známa česká „pivná“ partia ALKEHOL. Ďalšími účinkujúcimi sú RAMCHAT z Martina, PSEUDOSAPIENS z Revúcej a domáci BEFORE THE ZERO DAY. Na festivale si zahrá aj kapela Death Sentence, je to víťazná kapela ankety o Divokú kartu, ktorú si zvolili fanúšikovia na Facebooku.

Line up:
17:30 DEATH SENTENCE
18:30 RAMCHAT
19:30 ALKEHOL
21:30 POKOLGÉP
23:15 BEFORE THE ZERO DAY
00:15 PSEUDOSAPIENS
Koncert vynikajúcich kapiel vás dostane do skvelej rockovej nálady v piatok, 29. júla. Vstupné na akciu je v predpredaji 7 eur, na mieste budú vstupenky po 10 eur. Predpredaj zabezpečuje MsKS Rimavská Sobota a TIC Rimavská Sobota. Cezpoľní návštevníci si môžu od 1. júla rezervovať vstupenky v hodnote 7 eur cez oficiálnu web stránku festivalu www.onedayfest.sk.

Kultúrne leto HOT ART – umenie v uliciach mesta, ktoré organizuje Mestské kultúrne stredisko s finančnou podporou Fondu na podporu umenia, BBSK a miestnych podnikateľov, bude pokračovať vynikajúcimi hudobnými, divadelnými, filmovými i výtvarnými aktivitami až do konca septembra.

Kultúrne leto HOT ART – umenie v uliciach mesta organizuje Mestské kultúrne stredisko s finančnou podporou Fondu na podporu umenia, BBSK a miestnych podnikateľov.
ODF_2016_plagat


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross