No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Oslava snov v Lililande: Každé dieťa si zaslúži rozprávkové narodeniny + SÚŤAŽ

RIMAVSKÁ SOBOTA – Doprajte vášmu dieťaťu zážitok z nezabudnuteľnej oslavy narodenín v najväčšom detskom centre v okrese Rimavská Sobota. Vyberte si narodeninové balíčky pre Vaše deti a pripravte im nezabudnuteľný deň.

Zdroj: FB Lililand detské zábavné centrum

V Lililande sú pre detské oslavy k dispozícii dve miestnosti rozdelené podľa kapacity. Menšia, žltá miestnosť je určená pre menšie párty do 25 osôb, do väčšej, fialovej miestnosti sa zmestí približne 30 ľudí.

K dispozícii je aj veľkolepá výzdoba, ktorá je ladená tematicky k veku, pohlaviu a záujmom oslávenca. Samozrejmosťou je individuálny prístup a ochotný personál, ktorý vám pomôže naplniť všetky vaše predstavy.

Odbremeňte sa od starostí spojených s prípravou detskej oslavy a objednajte si ju v Lililande "na kľúč".

Cenovo sa oslavy líšia podľa toho, ktorý deň v týždni sa konajú a tiež podľa toho, či vám vyhovuje párty v súkromí, alebo vám nevadia hostia v centre. Samozrejmosťou je občerstvenie pre deti, detské šampanské a krásna výzdoba.

V Lililande môžete zažiť nekonečné dobrodružstvá a množstvo zábavy. Nájdete tu trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény, množstvo hračiek a herných zábavných strojov. Kým sa budú vaše ratolesti zabávať, vy si môžete v pokoji oddýchnuť pri šálke kávy a chutnom koláči.

V Lililande si môžete užiť aj akcie s maskotmi, detské kino či diskotéku. Novinkou je zapožičanie detských kostýmov na karneval a unikátna akcia pre školy a škôlky, ktoré si môžu v zábavnom centre užiť voľné hodiny, alebo branné cvičenie.

Herňa je vám k dispozícii od pondelka do štvrtka od 10:00 do 19:00, v piatok a sobotu od 11:00 do 20:00 a v nedeľu od 11:00 do 19:00.


Detské centrum Lililand v Rim. Sobote ponúka zábavný program pre celé rodiny, ale aj škôlky či školy

18.apr.2023 -

Príďte do Lililandu zažiť nekonečné dobrodružstvá a množstvo zábavy.

Ďaľej...

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.
V prípade záujmu o detskú oslavu, či návštevu akcie nás
neváhajte kontaktovať na t. č. 0910 707 026 alebo na e-mail: [email protected].

LILILAND nájdete samozrejme aj na sociálnej sieti Facebook a Instagram.


SÚŤAŽ

Prekvapte vaše deti a potešte ich zábavnou aktivitou. Príďte navšítiviť LILILAND v Rimavskej Sobote! V spolupráci s LILILANDOM sme si pre vás pripravili súťaž!

Traja výhercovia budú môcť získať 5-vstupové permanentky do tohto zábavného centra.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň like, napíšte nám akú postavičku majú vaše deti v obľube (rozprávka, komiks, film...) a rovnako môžete príspevok aj zdieľať, aby táto súťaž nikomu neunikla.

Súťaž trvá do nedele 1. mája do 15:00 hod., kedy vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú 5-vstupové permanentky do zábavného centra LILILAND.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross