No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Oslávte MDŽ v Lučenci s Velšicovou, Božankou či Jakubcom na Šláger paráde + SÚŤAŽ

20. februára 2024 | | | |  | 

LUČENEC – Mája Velšicová, Božanka, Duo Rytmus či Martin Jakubec – takáto hviezdna zostava spevákov a speváčok nestarnúcich šlágrov zavíta do centra Novohradu.

Tunajšiemu publiku sa predstavia v rámci programu s názvom Šláger paráda pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Návštevníkov čaká plno zábavy a množstvo nestarnúcich hitov. To však nie je všetko. Každá žena po koncerte obdrží darček od umelcov v hodnote 10 eur.

Článok pokračuje pod reklamou


Šláger paráda, na ktorú usporiadatelia všetkých pozývajú, sa uskutoční v kine Apollo v Lučenci 3. marca od 17:00 hod. Lístky sa rýchlo míňajú, tak sa poponáhľajte a objednajte si ich online cez Ticketportal v hodnote 12 eur. Lístok si môžete zakúpiť aj v stávkovej kancelárii v OD PRIOR na ulici Novohradská 3 v Lučenci alebo predajni Trinásty, s.r.o. na ulici Martina Rázusa 13.


SÚŤAŽ

Spolu s organizátormi podujatia sme si pre vás pripravili súťaž o 6 vstupeniek na Šláger parádu v Lučenci (3. marca). Súťaž trvá do štvrtka 29. februára do 12:00 hod., kedy vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie podujatí nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross