No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ôsmy ročník moto zrazu v R. Zalužanoch s novinkami: Kapely zahrajú aj v piatok, tešiť sa môžete aj na filmy

Foto archívna: Rimava.sk

RIMAVSKÉ ZALUŽANY – Tradičné podujatie Jednou stopou do Lesíka, ktoré sa koná v Rimavských Zalužanoch, sa uskutoční už ôsmykrát v piatok a sobotu, 18. a 19. augusta.

Ako avizovali organizátori na Facebooku, areál Lesíka za obcou bude k dispozícii už v piatok od 16:00 s občerstvením. Novinkou tohto ročníka budú koncerty už v prvý deň akcie. "Od 18:00 sa začne hudobný program vystúpením Betky s akustickým doprovodom, za ňou vystúpi kapela Wendy's Cry a ako posledný René Lacko s kapelou," uviedli organizátori s tým, že po koncertoch bude voľná zábava pri ohni, gitara a premietanie filmov s moto tematikou.

Článok pokračuje pod reklamou


V sobotu o 12:00 sa už tradične pôjde na spoločnú jazdu, no tento rok pre rekonštrukciu cesty od Rimavskej Bani po Hnúšťu museli organizátori zvoliť inú trasu.


Trasa moto zrazu Jednou stopou do Lesíka:

Rimavské Zalužany - Rimavská Baňa - Lukovištia - Padarovce - Nižná Pokaradz - Rimavská Sobota - Košická cesta - Sobôtka - V. Teriakovce - Vrbovce - Hrachovo - Kociha - Rimavské Zalužany


Po výjazde od 16:00 sa začne hudobný program, ktorý otvorí country kapela Južný Wietor, nasledovať budú skupiny Pexeso, Motorscream Project, Pseudosapiens, Rockfor a Kysucký Kapitán. Počas výmeny kapiel budú prebiehať súťaže, ako hod kladivom, preťahovanie lanom, pretláčanie a tombola

"O 20:30 zapálime vatru ako spomienku na našich zosnulých kamarátov. Pre deti bude pripravený skákací hrad a od piatku aj strenica na paintball. Pre najmenších motorkárov bude vyhradený priestor na jazdenie na lúke pri rybníku," dodali organizátori s tým, že stanovanie a kempovanie bude umožnené len motorkárom, organizátorom a pomocnému personálu.

Zdroj: FB Jednou stopou do Lesíka

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross