No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Paťkovi a jeho mamine odovzdali peniaze z verejnej zbierky, pomôcť im môžete stále

perex-patkoMalému veľkému bojovníkovi Paťkovi spoločne aj s maminou Anetou Bálintovou odovzdali včera, 17. októbra, zástupcovia občianskeho združenia Naša Sobota peniaze z verejnej zbierky, ktorá sa uskutočnila počas júnového podujatia Hurá prázdniny. Trojročný Paťko trpí svalovou atrofiou a vyzbierané financie vo výške 460 eur chce jeho mamina Aneta použiť na zmiernenie jeho choroby.

„Sumu chceme použiť na nákup liekov a pomôcok. Uvažujem aj nad kúpou špeciálneho matraca proti preležaninám,“ uviedla pre Rimava.sk Aneta Bálintová, mamina malého veľkého bojovníka Paťka. Ako ďalej avizovala, za vyzbieranú sumu ďakuje každému. „Ďakujem aj pani doktorke i občianskemu združeniu Naša Sobota, ktoré nás predčasom oslovilo, že nám chcú pomôcť,“ povedala Aneta.

Paťkovi však môžete pomôcť i naďalej, či už prostredníctvom OZ Naša Sobota alebo aj cez online systém darcovstva na Slovensku, kliknutím na tento odkaz.

„Sme radi, že aj takýmto spôsobom sme mohli pomôcť. Veríme, že vyzbierané peniaze prispejú aspoň troškou k lepšiemu životu pre Paťka,“ povedala členka OZ Naša Sobota Edita Hutková, podľa ktorej ich príbeh oslovil aj preto, lebo mladá rodinka prišla nedávno o otca, živiteľa rodiny. „Preto ďakujeme všetkým prispievateľom, ktorých príbeh tiež oslovil," dodala.

patko

Zdroj: Rimava.sk
Súvisiace články
PÍŠETE NÁM: Toto je malý Paťko – veľký bojovník s ťažkou chorobou
Možno aj vďaka Vašej pomoci sa Paťko teší novej zdravotnej pomôcke


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross