No active "ca-sidebar-197687" sidebar

PÍŠETE NÁM: Prečo ešte nefungujú športoviská na Kurinci?

ilustračné fotoAreál na Kurinci zatiaľ športovci využívať nemôžu, spred zavretých kurtov sa otáčajú a odchádzajú sklamaní. Odkazy v podobnom duchu adresovali redakcii Rimava.sk niekoľkí čitatelia. Ako píšu, nechápu nepružnosť samosprávy a pýtajú sa, prečo za pekného počasia mesto nepripravilo športoviská, hlavne tenisové kurty.

 

Kedy si teda tenisti budú môcť zahrať tenis?

Športový areál na Kurinci prevádzkujú Technické služby mesta. Riaditeľ Tibor Barto pre Rimava.sk uviedol, že tenisové kurty zatiaľ otvoriť nemohli, podľa jeho slov je podložie stále mäkké, povrch by sa tak mohol znehodnotiť. Potvrdil, že prípravy na letnú sezónu na Kurinci stále prebiehajú, areál čistia a pripravujú aj bazén s geotermálnou vodou. Kvôli dlhej zime však s prácami začali neskôr ako vlani. Ako riaditeľ spomenul, za priaznivého počasia by športoviská mohli otvoriť v závere budúceho týždňa.

Máte tip na tému, ktorá by podľa Vás mohla byť zaujímavá aj pre ostatných čitateľov? Je vo Vašom okolí niečo, na čo chcete upozorniť? Napíšte do redakcie Rimava.sk, nechajte nám svoj odkaz v čiernej skrinke alebo ho pošlite priamo na [email protected].

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross