No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Plesová sezóna pokračuje, kde sa môžete zabaviť?

25. januára 2024 | |  | 
Foto ilustračné. Zdroj: istockphoto.com

Plesová sezóna pokračuje aj v našich regiónoch až do popolcovej stredy, ktorá v tomto roku pripadá na 14. februára. Obce sa mestá pripravujú ešte niekoľko tancovačiek. Pripravili sme si pre vás ďalší prehľad.

Článok pokračuje pod reklamou


Kokavu nad Rimavicou už zajtra (26. januára) čaká 7. ročník Roma plesu. Návštevníkom do tanca zahrá skupiny Gipsy Daniel.


V Rimavskej Sobote už v sobotu (27. januára) otvoria brány návštevníkom Csemadok Balu, ktorý sa začne o 19:00 v Mestskom kultúrnom stredisku. Do tanca bude hrať hudobná skupina Unicum.


Obvodná poľovnícka komora Rožňava, Lesy SR, š.p. a organizačná zložka OZ Východ vás pozývajú na XIV. Poľovnícky ples, ktorý sa uskutoční v sobotu (27. januára) v Kongresovej sále radnice Rožňava so začiatkom o 19:00. O zábavu sa postará hudobná skupina Play z Košíc.


Združenie rodičov pri MŠ a ZŠ v Tomášovciach pripravuje tradičný Rodičovský ples, z ktorého výťažok poputuje do materskej školy a základnej školy v Tomášovciach. Ples sa bude konať dňa 3. februára v Kultúrnom dome v Tomášovciach so začiatkom o 20:00 hod. O zábavu sa postará DJ Roman.


V Málinci sa budú zabávať tiež. Stane sa tak druhý februárový piatok (9. februára) v Spoločenskom dome Málinec o 19:00 a do kroku zahrá hudobná skupina Diamont.


Nádherné priestory zámockého hotela Galicia Nueva budú návštevníkov hostiť na V. Tereziánskom bále, ktorý sa uskutoční 10. februára o 17:00 v Haliči. Bál otvorí operná a muzikálová speváčka Nela Pocisková a operný spevák Filip Tůma. Večerom vás bude už tradične sprevádzať moderátor Lukáš Pelč a noblesnú atmosféru doplní orchester Strauss Ensemble Pressburg. Hosťom večera bude skupina Follow a do  skorých ranných hodín vám na želanie zahrá DJ Roland. Počas večera budú korunovaní kráľ a kráľovná Tereziánskeho bálu.


Obecný úrad v Utekáči v spolupráci so Zborom pre občianske záležitosti „Človek človeku“ pri obecnom úrade Utekáš, vás srdečne pozývajú na XVII. ročník Plesu utekáčskych rodákov do sály Mestského strediska v Utekáči, ktorý sa uskutoční 3. februára o 19:00.

Vstupné na ples je 20 eur na osobu, vstupenky si môžete zakúpiť na Obecnom úrade v Utekáči u pani Šajgalíkovej. Bližšie informácie získate na tel. číslach 0904 199 997, 047/451 41 31.


Obec Cinobaňa vás srdečne pozýva na Cinobanský ples, a to 10. februára o 19:00 v Kultúrnom dome Cinobaňa. Tešiť sa môžete na hudobnú skupinu Diamont, pestrú tombolu a zlosovateľné budú aj samotné vstupenky. Vstupenky si môžete kúpiť u Petra Katonu na Obecnom úrade, tel. č. 0915 88 62 82.


Dobrovoľný hasičský zbor Rimavská Baňa vás pozýva na svoj Hasičský ples, ktorý sa bude konať 17. februára o 20:00 v Kultúrnom dome v Rimavskej Bani. O zábavu sa postará skupina MEDIAL, čaká vás bohatá tombola, chutné občerstvenie a k tomu ďalšie prekvapenia. Cena vstupenky je 25 eur.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross