No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Po remíze v Snine čakajú Soboťanov dva domáce zápasy: Súperov nesmieme podceniť, hovorí tréner Bari

27. septembra 2023 | | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Uplynulú nedeľu (24. septembra) si rimavskosobotskí futbalisti v Snine vybojovali remízu 3:3.

V náročnom zápase proti Snine stretlil v 25. minúte prvý gól Vargic, ktorý po dlhodobom zranení nastúpil po prvýkrát v základnej zostave. Rimavskosobotský tréner Eugen Bari si myslí, že zápas si zaslúžili vyhrať, no výsledok musia rešpektovať. "Samozrejme, pred zápasom by som ten bod určite bral, ale postupne, ako sa zápas už vyvíjal, sme ho podľa môjho názoru mali vyhrať, hoci sme vyrovnali na 3:3 až ku koncu zápasu. Ten bod musíme jednoducho akceptovať," uviedol Bari pre portál Rimava.sk.

Článok pokračuje pod reklamou


S výkonom svojich zverencov je tréner maximálne spokojný. "Chlapcov musím pochváliť za ochotu a naozaj za to, že každý jeden, ktorý nastúpil na zápas, vydal zo seba maximum. Bohužiaľ, boli tam individuálne chyby, možno aj kolektívne, ktoré nás stáli góly a pevne dúfam, že v ďalších zápasoch sa im vyvarujeme. Každopádne, chlapcom ďakujem za bojovnosť," dodal.

MŠK Rimavská Sobota čakajú nasledujúce víkendy dva domáce zápasy po sebe. Prvým súperom bude Spišské Podhradie. "Podľa môjho názoru to bude veľmi ťažký zápas. Spišské Podhradie má zaujímavé výsledky a trochu sa obávam, aby sme to nepodcenili. Bude to určite iný zápas ako v Snine, no musíme byť konštruktívni," prezradil Bari.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross