No active "ca-sidebar-197687" sidebar

BABY SHOPPING je obchod s bohatým sortimentom pre vaše ratolesti. Nájdete v ňom všetko, čo deti potrebujú

RIMAVSKÁ SOBOTA - Vedeli ste o tom, že v Rimavskej Sobote sa nachádza obchod zameraný výhradne na detský sortiment? Že nie? My vám teraz o tomto obchode povieme viac.

Majiteľka obchodu MAYO CHIX Jana Čemanová s predajom dámskeho oblečenia začala približne pred 11-timi rokmi. Pred piatimi rokmi, keď bola ona sama v očakávaní svojho syna a nevedela na Slovensku nájsť vhodný detský sortiment, ktorý by sa zhodoval s jej preferenciami, sa rozhodla, že svoj obchod rozšíri aj o vybavenie a doplnky pre deti.

Ako povedala sama majiteľka MAYO CHIX a BABY SHOPPING, už vtedy pre svojho syna začala rôzne príslušenstvo objednávať zo Švédka či Nórska. "Potom som sa tomu začala venovať. Na Slovensku bol o to záujem, takže som začala hľadať dodávateľov."

Aj keď sortiment a rôzne príslušenstvo pre tých najmenších pridala do svojho obchodu, miesto na jeho prezentáciu jej neostávalo. Naskytla sa jej ale možnosť svoj obchod rozšíriť. Bez váhania tak urobila. "Po dohode s majiteľom sme obchod zväčšili. Fungujeme takto približne od januára tohto roka," vysvetlila Čemanová.

Rozdiel oproti iným obchodom

Ak preferujete minimalistický štýl v škandinávskom prevedení, prídete na správne miesto. Oblečenie a rovnako celé príslušenstvo pre bábätká je veľmi ľahko kombinovateľné. "Látkové hračky sa vyrábajú zo 100-percentnej bavlny a sú ekologické, neobsahujú zbytočné farbivá. To je podľa mňa veľkou výhodou, hlavne keď malé detičky všetko dávajú do úst," vysvetlila.

Pýtate sa, čím sa sortiment v tomto obchode líši od ostatných?

Rozdiel spočíva najmä v materiáloch. Všetky hračky sú bezpečné, neobsahujú plast ani chemikálie a výrobcovia dbajú na životné prostredie a rovnako aj na zamestnancov, ktorým sú vytvárané vhodné podmienky na prácu. "Hračky sú napríklad z dreva alebo bábiky sú látkové. Hračky, ktoré máme v ponuke pomáhajú rozvíjať detskú motoriku, logické myslenie, rečové schopnosti, sociálne vnímanie a fantáziu," upresnila majiteľka.

Pokračovala s tým, že by vyzdvihla viacero značiek, ako napríklad Little Dutch, ktorá vyrába pestrofarebné doplnky do detskej izby, štýlové drevené stavebnice, rozmanité druhy skladačiek, drevené autíčka a vláčiky, nasadzovacie plyšové krúžky, detské hudobné nástroje i hrkálky. Tí najmenší si môžu oddýchnuť alebo sa vyšantiť na plyšovej deke s hrazdičkou.

Ďalšou populárnou značkou je DouDou ET Compagnie, ktorá sa prezentuje ako tvorca mäkkosti už viac ako 20 rokov, je špecialistom na plyšové hračky a výrobcom hračiek zajtrajška. "Hračky DouDou sa vyznačujú nápadom, kvalitou, inováciou a francúzskou tradíciou. Máme v od nich v ponuke plyšové hračky v rôznych veľkostiach, farbách a prevedeniach. Sú balené priamo v darčekových baleniach," vysvetlila.

Okrem spomínaných značiek v špecializovanom obchode nájdete tovar od značiek ako JaBaDaBaDu, BIBS, Mushie, Suavinex alebo Taf Toys.

Hračky, oblečenie, príslušenstvo, aj doplnky

Oblečenie tu pre svoje ratolesti nájdete vo veľkostiach od narodenia až po 15 rokov. Dostupné hračky v ponuke sú vo vekovej kategórii od narodenia po 3 roky. "Snažím sa hľadať aj pre väčšie deti, pretože sú od zákazníkov aj takéto požiadavky a je po nich dopyt, takže ich budem čoskoro dopĺňať."

Jednoducho povedané, ak nemáte ešte pripravenú výbavu pred narodením svojho dieťatka alebo chcete obdarovať niekoho blízkeho, stačí navštíviť tento obchod a určite neodídete s prázdnymi rukami. "Rozumiem tomu, že sú tu aj drahšie značky, ale ceny sa snažím nastaviť tak, aby boli dostupné. Predsa len, svojim deťom chceme dopriať to najlepšie," doplnila.

Ani pri výbere kojeneckého príslušenstva nebudete sklamaní. V ponuke nájdete niekoľko značiek cumlíkov, fľašiek aj hryzátok. "Napríklad cumlíky značky BIBS sú bez plastov, silikónov a chemikálií. Sú vyrábané zo 100-percentného prírodného kaučuku, ktorý je materiálovo najidentickejší k ženskej bradavke a dokáže sa prispôsobiť detským ústočkám. A z kaučuku sú vyrábané aj hryzátka."

Zaujať by vás mohla aj fľaška značky Pura, ktorá je nezávadná, bez plastu a vaše dieťa ju bude môcť používať celý život. Stačí na nej jednoducho vymieňať uzávery. Začnete cumlíkom, pokračujete náustkom, neskôr slamkou a používať ju môžete aj so športovým uzáverom určeným pre väčšie deti až dospelých.

V obchode BABY SHOPPING nájdete aj vybavenie do detských izbičiek, podložky na hranie, úložné koše, obliečky do postieľky, menší nábytok a tiež dekorácie do izbičky.

Darčekové boxy ako novinka

Chcete niekoho potešiť pekným a originálnym darčekom pri narodení dieťatka, pri jeho prvých narodeninách alebo jednoducho iba tak?

V BABY SHOPPING-u vám ponúkajú možnosť poskladania darčekových boxov. Je to veľmi jednoduché. V obchode poviete svoje preferencie, cenovú reláciu a ostatné už urobia za vás. Darčekový box vám dokážu vyskladať v rôznych prevedeniach, farbách, veľkostiach a v nekonečných možnostiach.

Dvakrát do roka nová kolekcia

Značka Elodie Details, ktorá bola aj prvou voľbou v majiteľkinom výbere, každú sezónu predstavuje nové vybavenie pre deti, kočíky a príslušenstvo ku kočíkom formou príbehu, ktorý napovie o tom, prečo sa rozhodla pre dané farby, vzory a kde nabrala inšpiráciu pre vytvorenie najnovšej kolekcie. Spomínaná značka sa prezentuje jedinečným dizajnom a kvalitnými produktami.

Kolekciu rovnako obmieňa aj majiteľka, a to v sezóne jar a leto a neskôr na jeseň a zimu. "Mám bohaté skladové zásoby, ale fungujem aj na e-shope. Ľudia radi prídu a pozrú si tovar reálne. Mám veľmi dobré ohlasy a zákazníci mi pribúdajú alebo sa vracajú a mňa to veľmi teší," dodala Čemanová.


Obchod BABY SHOPPING a MAYO CHIX nájdete Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote od 9-tej do 17-tej hodiny cez pracovné dni a v sobotu od 9-tej do 12-tej hodiny. Objednávky prijímajú aj na ich oficiálnom webe. Najnovšie informácie sa dozviete aj z profilov na sociálnej sieti Facebook - BABY SHOPPING a MAYO CHIX na Instagrame alebo na telefónnom čísle: 0903 489 080.PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross