No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Budovu idú rekonštruovať, posilňovňa sa musí vysťahovať. Jej budúcnosť je neistá

Foto ilustračné. Zdroj: Pixabay.com

TISOVEC – Roky využívaná posilňovňa Klubu RTVŠ v Tisovci, ktorá slúži obyvateľom mesta, musí byť v najbližšej dobe zo starých priestorov vysťahovaná. Dôvodom je rekonštrukcia budovy, v ktorej vznikne zdravotné stredisko. Aj o tomto probléme sa rozprávali na uplynulom mestskom zastupiteľstve.

„Koncom mesiaca november máme končiť a chodil som po celom Tisovci a bohužiaľ, nezohnal som žiadne schopné miesto,“ povedal majiteľ prevádzky Martin Huťan a dodal, že nejde o zárobkovú činnosť. „Robím to pre mesto Tisovec, robím to pre ľudí a zadarmo,“ nechal sa počuť na poslednom zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Článok pokračuje pod reklamou


Na tento problém reagovala aj primátorka mesta Irena Milecová. „Ja z môjho pohľadu to beriem, ale ja osobne som vynaložila všetko úsilie a hľadala som priestory,“ vysvetlila primátorka. „Ja hovorím, že je to prechodná obdoba, a to dva roky. Potom si myslím, že budeme mať dosť voľných priestorov, ale momentálne na tento čas ja osobne neviem o priestoroch, ktoré by boli vhodné,“ vyjadrila sa Milecová.

„Ja tie stroje momentálne nemám kde dať. Tam je možno 35-40 ton, ak nie viacej,“ povedal ďalej o probléme sťahovania prevádzkovateľ posilňovne. Ten zatiaľ vhodné priestory nenašiel, a preto je budúcnosť tejto posilňovne neistá.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross