No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chystáte sa prerábať alebo stavať? Nemajte strach zveriť modernizáciu bývania do rúk odborníkov. Stavebná firma Naton vaše sny premení na realitu

16. marca 2023 | |  | 

Stavebných firiem síce môžete poznať niekoľko. Ale je každá z nich seriózna a môžete sa na ňu spoľahnúť?

Rekonštrukcie bytov, domov, chatiek či budov sú bežnou záležitosťou a dnešná doba si to priam vyžaduje. Je to zároveň aj proces zložitý. Napríklad staršie stavby si až žiadajú revitalizáciu, pretože mnoho z nich dnes už ani nespĺňa technické požiadavky.

Aj v prípade novostavieb sa majitelia radšej obrátia na odborníkov a chcú, aby ich nový domov bol vytvorený najmä bez starostí.

"Realizujeme vaše sny."
– NATONTRANS s.r.o. –

Ako ale postupovať, ak takúto službu potrebujete? Na koho sa obrátiť? Akú firmu si zvoliť? Je lepšie ušetriť alebo si priplatiť za kvalitu? Bude to podľa vašich predstáv? Čo v prípade, ak si zvolíte zle a svoje peniaze zveríte tým nesprávnym?

Vymenovali sme možno iba časť otázok, ktoré si môžete položiť, keď pristupujete ku kroku investovania svojich peňazí do prerobenia alebo výstavby.

Dôležité sú referencie na firmu, ktorú si zvolíte. Stavte na odborníkov a profesionalitu. Tú vám ponúka aj stavebná firma NATONTRANS s.r.o. z Rimavskej Soboty. Majú za sebou kus dobrej a kvalitne odvedenej práce.

Vo svojom tíme zamestnávajú iba majstrov, ktorí sa vo svojom remesle vyznajú a dokážu vám dobre poradiť. Budú s vami jednať na rovinu a za svojou prácou si budú stáť aj po dokončení.

„Venujeme sa prerábaniu bytov, domov, staviame domy na kľúč, robíme rôzne renovácie, zatepľovanie, prerábame jadrá, stropy, steny, podlahy. Jednoducho všetko, čo potrebujete prerobiť, postaviť alebo vybudovať. V tomto období sa začneme venovať už aj výstavbe chatiek. Pôsobíme v celom Banskobystrickom kraji, nielen v regióne,“ uviedol o firme jej konateľ Ján Náton.

Firma NATON do svojho portfólia zaraďuje aj rekonštrukcie v školách a rôznych inštitúciách. V referenciách má napríklad aj práce na Zimnom štadióne v R. Sobote.

Pozitívnu spätnú väzbu na spoločnosť NATON vyjadrujú aj realitní makléri z HALO reality Rimavská Sobota a rovnako aj marketingová agentúra Prognessa. „Sme spokojní, ak sú zákazníci spokojní. Zakladáme si hlavne na kvalite a odbornosti,“ dodal majiteľ firmy.


KONTAKTNÉ ÚDAJE
NATONTRANS s.r.o.:
E-mail: [email protected]
Telefónne číslo: 0908 184 739,
0902 804 128
Facebook: Naton – stavebná firmaPR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross