No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Čierny hamburger, nutellová káva, chutné čapované pivo či tatársky biftek? Toto je iba zlomok z ponuky, ktorá na vás čaká v novej prevádzke - Lýceum Pub & Restaurant

20. mája 2022 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Kuchyňu reštaurácie, ktorá sídli v historickej budove neďaleko centra v Rimavskej Sobote, už určite dôverne poznáte. Pred niekoľkými týždňami sa rozrástla o ďalšiu prevádzku - predstavujeme vám Lýceum Pub & Restaurant.

O veľkolepé slávnostné otvorenie sa postarala hudobná skupina Sendreiovci, ktorá 29. apríla svojimi rytmami rozprúdila krv vo všetkých návštevníkoch.

V príjemných priestoroch si môžete posedieť napríklad pri dobrom pive, ktoré si môžete vybrať z troch druhov - svetlé výčapné pivo Krušovice, výnimočný ležiak Zlatý Bažant '73 a jedinečná Hurbanovská IPA. Milovníci nealko radlera si tu rovnako prídu na svoje.

K dobrému pivku sa neodmysliteľne hodí aj niečo dobré pod zub

Ponuka z jedálneho lístka je naozaj bohatá. Na chuťovkách, ktoré sa výborne hodia k pivu, na grilovaných špecialitách, tradičných jedlách či hamburgeroch, si môžete zgustnúť každý deň od rána až do večera a v piatok aj do neskorých hodín.

Má váš maškrtný jazýček po všetkých týchto dobrotách chuť na niečo sladké? Objednajte si lávový koláčik, ktorý opantá vaše zmysly.

Okrem výborných jedál, ktoré na vás v Lýceum Pub & Restaurant čakajú, si každý piatok môžete svoje voľné chvíle užiť pri živej hudbe.

Jedlo vám prinesú aj domov

Dostali ste chuť na hamburger, rebierka alebo napríklad grilovanú panenku, ale chcete si ich vychutnať doma či niekde inde? Žiaden problém. Od 10-tej do 13-tej hodiny vám jedlá z denného menu, ktoré ponúka Reštaurácia Lýceum a Lýceum Pub & Restaurant prinesú kamkoľvek a od 13-tej do 18-tej hodiny si môžete objednať priamo z ich jedálneho lístka.

Ak máte záujem o jedlá z dennej ponuky oboch prevádzok, ktoré nájdete aj v sekcii Denné menu na našom portáli, je potrebné, aby ste svoju objednávku nahlásili do 10-tej hodiny. Váš obed vám s radosťou pripravia a zabalia.

Možnosť rezervácie na súkromné podujatia

Plánujete rodinnú oslavu, rozlúčku so slobodou, priateľské posedenie, krst alebo vás čaká slávnostná udalosť? V tom prípade ste na správnom mieste. Lýceum Pub & Restaurant vám ponúka možnosť rezervácie celého podniku. Neviete sa rozhodnúť, aké bude vaše slávnostné menu? Netrápte sa, majiteľky Janka a Monika vám s radosťou pomôžu s vhodným výberom jedál. Rezervácie si môžete dohodnúť priamo na mieste alebo aj na telefónnych číslach, ktoré nájdete na konci tohto článku.

Na svoje si prídu aj milovníci kávy a miešaných nápojov

Samozrejme, okrem dobrého piva, ktoré sme spomínali, vám vo svojom nápojovom lístku ponúkajú lahodnú kávu, dokonca aj špecialitu, ktorou je káva s chuťou nutelly. Nemôžeme zabudnúť ani na miešané nealkoholické a alkoholické nápoje, ktoré vás v tomto teplom období osviežia a aj schladia.

Akcie počas hokejových majstrovstiev

Ste fanúšikmi hokeja a radi si ho vychutnáte v spoločnosti? Počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji môžete aj niečo vyhrať. Okrem toho, že každé piate pivo dostanete grátis, pred zápasom si môžete ako jednotlivec alebo partia tipnúť výsledok zápasu a pri správnej a presnej odpovedi budete mať pivo, ktoré ste počas zápasu vypili, na účet podniku. Ako povedali majiteľky, v blízkej budúcnosti uvažujú aj nad osadením biliardového stola.

Tak čo? Presvedčili sme vás? Navštívite priestory tohto podniku? Nájdete ho na ulici Bélu Bartóka 1040/8 v Rimavskej Sobote. Rezervácie alebo objednávky môžete urobiť na telefónnych číslach 0915 817 897 alebo 0919 279 361. Rovnako ho nájdete aj na sociálnej sieti Facebook.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross