No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Daňový kontrolór, mäsiar, krajčír, traktorista, sklenár, vodič nákladného vozidla, projektový špecialista – aj tieto pozície sú voľné v okrese Rim. Sobota

20. septembra 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote aktualizoval zoznam voľných pracovných miest. Nájdete v ňom najnovšie pracovné ponuky a aj niekoľko dlhodobo neobsadených pozícií na trhu práce v okrese Rimavská Sobota.

Asistent manažéra predajne, daňový kontrolór, mäsiar, krajčír, traktorista, sklenár, vodič nákladného vozidla, projektový špecialista Miestnej akčnej skupiny Malohont, pomocný pracovník pri spracovaní dreva, kuchár, lekár, montážny pracovník – aj tieto miesta sú aktuálne voľné. Zamestnávatelia hľadajú ľudí na rôzne pozície, pričom vyžadujú stredoškolské odborné alebo aj vysokoškolské vzdelanie. Niekoľko ponúk je vhodných aj pre ľudí, ktorí majú len základné vzdelanie.

Článok pokračuje pod reklamou


Aktualizovaný zoznam voľných pracovných miest v okrese Rimavská Sobota, ktorý zostavil Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rim. Sobote, nájdete aj s kontaktmi na zamestnávateľa na tomto odkaze. Ponuky práce pribúdajú aj v inzertnej časti nášho portálu Rimava.sk.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross