No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Do zoznamu voľných pracovných miest pribudli ďalšie ponuky

Do zoznamu voľných pracovných miest v okrese Rimavská Sobota aj tento týždeň pribudli nové ponuky. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny zverejnil aktualizovaný zoznam voľných pracovných miest.

Lokálni zamestnávatelia sa snažia obsadiť pozície, ktoré si vyžadujú stredné odborné, stredné všeobecné alebo aj vysokoškolské vzdelanie prvého či druhého stupňa. Medzi pracovnými ponukami sa najnovšie objavil napríklad inzerát, podľa ktorého obec Sútor hľadá hlavného kontrolóra obce. Firma z Rimavskej Soboty chce zamestnať vodiča, ďalšia ponúka prácu predavača potravinárskeho tovaru.

Článok pokračuje pod reklamouNaďalej je voľné aj miesto murára a pomocného robotníka pri stavbe podzemných pivníc, tiež hľadajú mäsiara alebo aj odborného administratívneho asistenta. Medzi pracovnými ponukami sa objavilo aj niekoľko inzerátov, v ktorých hľadajú pracovníkov do komunitných centier či domovov dôchodcov.

Aktuálny zoznam voľných pracovných miest si môžete prezrieť v PDF formáte tu. Viac informácií sa dozviete aj na webovej stránke www.istp.sk, ponuky práce nájdete taktiež v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Zdroj: Rimava.sk, ÚPSVaR Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross