No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO-VIDEO: RSPark privítal prvých zákazníkov, tieto predajne nájdete v novom obchodnom centre

V centre Rimavskej Soboty otvorili nové priestory, na ktoré Soboťania netrpezlivo čakali. Moderné obchodné centrum nahradilo niekoľko stánkov, ktoré teraz zákazníci nájdu pod strechou RSParku. Okrem tradičnej tržnice nechýbajú ani butiky či kaviareň, akú v okolí nenájdete.

RSPark má na konte prvých spokojných zákazníkov

Ani nepriaznivá situácia nezabránila obchodnému centru otvoriť svoje brány pre prvých návštevníkov. Aj keď si nakúpite zatiaľ len v niekoľkých prevádzkach, za vyskúšanie to určite stojí – nebudete sa tlačiť vo veľkých nákupných centrách, dostanete čerstvé potraviny za prijateľné ceny a navyše vás obslúžia v oku lahodiacich priestoroch, akých v Rimavskej Sobote doposiaľ nebolo.

Namiesto často plných hypermarketov môžete navštíviť potraviny Fresh. Vyhnete sa dlhému čakaniu pri pokladniach a nakúpite všetko potrebné, a to najmä od slovenských výrobcov.

Na prízemí budovy v časti s tržnicou stretnete dobre známych predajcov zeleniny a ovocia z bývalej tržnice, ktorí svoj tovar presťahovali do vnútra RSParku. Nakúpite si tak u nich v pohodlí za každého počasia. Okrem potravín vás ochotne obslúžia aj v obchode s textilom, kde nájdete nielen oblečenie, ale aj bytový textil.

Navyše, so svojím nákupom sa bez problémov výťahom dostanete na podzemné parkovisko, kde môžete v bezpečí nechať svoje auto. „Ide o prvé podzemné garáže v Rimavskej Sobote. Ľudia tak aj v prípade zlého počasia môžu pohodlne nakúpiť. Parkovanie pre návštevníkov centra bude v prvých mesiacoch zadarmo,“ povedal pre Rimava.sk Kristián Podhradský, konateľ spoločnosti JK&SN GROUP, s. r. o.

V budove sú k dispozícii aj dva výťahy, takže problémy dostať sa z parkoviska na prízemie či na prvé poschodie nebudú mať ani mamičky či oteckovia s kočíkom alebo imobilní zákazníci.

Ide o prvé podzemné garáže v Rimavskej Sobote.

Na svoje si príde každý

Nielenže domov odídete s čerstvými a kvalitnými potravinami z tržnice alebo z Freshu, v butiku so značkovým oblečením si na svoje prídu všetky nákupov chtivé dámy a páni. Oblečenie od značiek, ktoré na iných miestach v meste nájdete len ťažko, zaujme tých, ktorí radi investujú do kvality a výnimočnosti. V tomto obchode vás radi privítajú hneď, ako sa začnú uvoľňovať opatrenia spojené so zamedzením šírenia koronavírusu. Rovnako tak si budete môcť po vydarených nákupoch spokojne dopriať kávu v štýlovo a vkusne zariadenej kaviarni, kde vás obslúži skúsený a milý personál – a to nie je všetko. Okrem rôznych nápojov vám kaviareň s radosťou pomôže naštartovať váš deň výbornými raňajkami. Samozrejme, hneď ako to aktuálna situácia dovolí.

Kvalitné vína a domáca čokoláda – ideálne na jesenné i zimné večery

Malá, no plná kvality. Aj takto sa dá opísať vináreň, ktorú nájdete na prízemí. Personál predajne, ktorý sa vo vínach vyzná, vám zaručene poradí najlepšie ako vie – či už hľadáte vína s plnou chuťou, ľahké suché alebo tie aromatické – budú dokonalou bodkou za každou podarenou večerou, spríjemnia výnimočné udalosti, no i bežnému dňu dodajú nádych nevšedného. Vhodné sú taktiež aj ako darček, spolu s domácou čokoládou potešia i náročných oslávencov. Za kvalitou teda nemusíte chodiť ďaleko – nájdete ju v RSParku.

Voľné priestory môže zaplniť aj váš tovar

„Obchodné centrum sme sa snažili  prispôsobiť regiónu Rimavskej Soboty a potrebám jej obyvateľov. Máme stále voľnú plochu aj pre nových záujemcov, ktorým vieme vytvoriť priestory podľa ich požiadaviek,“ pripomenul Kristián Podhradský. Svoj obchod tak záujemcovia môžu mať takmer v úplnom centre mesta, s ľahkým prístupom zákazníkov, v moderných priestoroch a s dostupným parkovaním.

Svoj tovar môžu na tržnici ponúkať aj menší predajcovia, a to v čase, ktorý si sami vyberú. „Prenajať si stánok môžu záujemcovia aj na jeden deň,“ avizoval Podhradský.

RSPark je otvorený denne od 7:00 do 21:00.

PR článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross