No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hľadáte si prácu? ÚPSVaR aktualizoval zoznam voľných pracovných miest

RIMAVSKÁ SOBOTA Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote opäť zverejnil aktualizovanú ponuku voľných pracovných miest v okrese Rimavská Sobota. Je ich niekoľko, a to v rôznych oblastiach s rozličnými platovými podmienkami. Zamestnávatelia hľadajú ľudí s ukončeným stredným odborným vzdelaním i vysokoškolsky vzdelaných ľudí.

Chýbajú učitelia a lekári

Na zozname voľných pracovných miest pribudlo azda najviac ponúk v oblastiach ako školstvo a zdravotníctvo. Niekoľko základných či stredných škôl by chcelo doplniť svoje pedagogické zbory. Hľadajú napríklad učiteľa matematiky, učiteľa matematiky a zároveň geografie, fyziky alebo chémia, učiteľa v základnej škole či sociálneho/špeciálneho pedagóga. Miestna nemocnica zas hľadá niekoľko lekárov na rôzne oddelenia.

Článok pokračuje pod reklamouVoľná je aj pozícia hlavnej účtovníčky vo firme. Ďalší zamestnávateľ ponúka prácu pre odborného pracovníka v záhradníctve. Na zozname voľných pracovných miest sa najnovšie objavil aj inzerát s ponukou práce pre pracovníka v bazénovom bare. Voľné je aj miesto pomocného pracovníka v práčovni.

Podrobný zoznam ponúk aj s ďalšími informáciami nájdete v PDF formáte tu,  respektíve na www.istp.sk, kde sú uvedené bližšie informácie o voľných pracovných miestach. Pracovné inzeráty nájdete aj v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Zdroj: ÚPSVaR Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross