No active "ca-sidebar-197687" sidebar

JYSK v Rimavskej Sobote získal ocenenie Predajňa roka

19. októbra 2022 | |  | 
Slávnostné odovzdávanie cien JYSKu.
Zľava: Roman Orviský, obchodný riaditeľ JYSK Slovensko, Slávka Gulánová, HR manažérka JYSK Česká republika a Slovensko, Henrieta Precnerová, vedúca predajne JYSK Rimavská Sobota, Zbyněk Sýkora, predseda ČPV, Daniel Jakimič, finančný riaditeľ JYSK Česká republika a Slovensko, Peter Brányik, generálny riaditeľ JYSK Česká republika a Slovensko.

Predajňu škandinávskeho reťazca s vybavením do domácnosti poznajú zákazníci v Rimavskej Sobote už od roku 2009. Od jej otvorenia sa už po druhýkrát stala predajňou roka.

Zamestnanci JYSKu z Rimavskej Soboty majú dôvod oslavu. Z každoročného stretnutia všetkých manažérov spoločnosti JYSK si priniesli víťazný titul Predajňa roka. V rámci internej súťaže si ho vybojovali spomedzi 49 slovenských pobočiek JYSKu.

Henrieta Precnerová, vedúca predajne JYSK Rimavská Sobota.

Vedúca predajne Henrieta Precnerová má bojovného ducha a keď pred štyrmi rokmi dostala príležitosť viesť svoj tím, neváhala a urobila všetko pre to, aby bola medzi najlepšími.

„Súťaženie mám v krvi a od začiatku som chcela dostať ľudí v tíme na moju vlnu, lebo sama by som to nezvládla. Podporovala som ich v rozvoji, povzbudzovala, tlieskala a chválila za každý úspech,“ hovorí Henrieta o ceste za úspechom.

Okrem zaslúženej výhry sa môže pochváliť aj ďalším titulom v tíme, ktorý ako najlepší predajca spomedzi všetkých slovenských zamestnancov JYSKu získala jej zástupkyňa, Anna Rusnáková.

JYSK je škandinávsky maloobchodný reťazec s vybavením do domácnosti. Na Slovensku prevádzkuje 49 predajní.

„Som na môj tím veľmi pyšná. Za týmto úspechom stojí veľa práce, ale je to aj vďaka tomu, že u nás vládne dobrá atmosféra a že nás to baví. Dôkazom sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú. A teraz sa už tešíme na odmenu, ktorou je víkendový wellness pobyt spojený s lyžovačkou,“ hovorí Henrieta. Stretnutie všetkých manažérov predajní JYSK z Českej republiky a Slovenska a zástupcov manažmentu spoločnosti sa konalo v Brne. Medzi hosťami slávnostného večera boli aj zástupcovia paralympijského výboru, s ktorým JYSK dlhodobo spolupracuje ako jeden z podporujúcich partnerov. Cenu za najlepšiu predajňu odovzdal Zbyněk Sýkora, predseda Českého paralympijského výboru.

JYSK je škandinávsky maloobchodný reťazec s vybavením do domácnosti.

PR článok

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross