No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Niekoľko voľných pracovných miest pribudlo aj začiatkom marca

Okres Rimavská Sobota dosiahol začiatkom tohto roka približne 22-percentnú nezamestnanosť. Pracovných príležitostí nie je veľa, nejaké sa však predsa len nájdu. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote zverejnil aktualizovanú ponuku práce.

Zamestnávatelia v okrese majú záujem o ľudí s rôznym stupňom dosiahnutého vzdelania. Najnovšie sa v zozname voľných pracovných miest ocitli pozície ako napríklad vedúci fyzioterapeut, všeobecný lekár, všeobecný účtovník alebo sociálny pracovník v Centre pre deti a rodiny v Rimavskej Sobote. Voľné je taktiež miesto pre pomocného pracovníka v lesníctve.

Článok pokračuje pod reklamouMedzi staršie no stále aktuálne voľné pracovné miesta patrí napríklad pozícia hospodárky školy a školského internátu. Jeden zo zamestnávateľov hľadá montážneho pracovníka na stavbe, ďalší by rád zamestnal pomocného pekára. Už dlhšiu dobu hľadá tisovská samospráva pracovníkov do komunitného centra. Prácu by si mohol nájsť aj vodoinštalatér, pomocný pracovník v drevovýrobe či obchodný manažér pre komunálnu klientelu.

Aktuálny zoznam voľných pracovných miest nájdete v PDF formáte tu. Viac informácií ponúka aj webová stránka www.istp.sk, ponuky práce nájdete taktiež v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Zdroj: Rimava.sk, ÚPSVaR Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross