No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hľadáte si prácu? Tieto ponuky vás môžu zaujať

Pracovných ponúk je v tomto období menej. Stále sa však nájde niekoľko firiem, ktoré chcú prijať nových zamestnancov. Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote doplnil tieto ponuky do ich týždenného prehľadu voľných pracovných miest.

Zamestnávatelia majú záujem o ľudí s rôznym stupňom vzdelania. Medzi ponukami si vyberú  uchádzači s nižším, stredným i vysokoškolským vzdelaním. Tento týždeň medzi pracovné ponuky pribudol napríklad inzerát zamestnávateľa, ktorý hľadá vodičov kamiónu – cisterny. Voľné je aj miesto autoelektrikára či asistenta predaja v obchode. Uvoľnila sa aj pozícia pomocného pracovníka v potravinárskej výrobe.

Článok pokračuje pod reklamouVysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa zamestnávatelia požadujú od uchádzačov o pozície terénneho sociálneho pracovníka, odborného referenta pre rozvoj regiónu – "odborník junior", odborného referenta pre rozvoj regiónu pre komunitný plán sociálnych služieb či odborného referenta pre rozvoj regiónu v oblasti programu hospodárskeho rozvoja mesta.

Podrobný zoznam ponúk aj s ďalšími informáciami je dostupný v PDF formáte tu, respektíve na www.istp.sk, kde sú uvedené bližšie informácie o voľných pracovných miestach. Pracovné inzeráty nájdete aj v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Zdroj: Rimava.sk, ÚPSVaR Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross