No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Reštaurácia v Rakúsku hľadá nové posily do svojho tímu, môžete si zarobiť 2-tisíc eur

5. augusta 2022 | |  | 
Foto ilustračné. Zdroj: Pixabay.com/StockSnap

Pizzeria Francobollo, ktorá sídli v Rakúsku, v časti Korutánsko, ponúka niekoľko pracovných príležitostí vo svojej prevádzke.

Ak by ste mali záujem o pozíciu pizzéra-kuchára, môžete si zarobiť 2-tisíc eur v čistom, plus dostanete 13. a 14. plat. Prax v tomto odvetví je vítaná. Pracovať budete 5 dní v týždni, celkovo 42 hodín. Ponúkajú vám aj moderné ubytovanie zdarma.

Ďalšia pracovná pozícia je pomocný barman. Prax nie je nevyhnutná a pracovali by ste tak isto 5 dní v týždni, celkovo 42 hodín. Zmluvu dostanete na 1 600 eur v čistom a ponúknu vám moderné ubytovanie s malým doplatkom. Dostanete aj 13. a 14. plat.

Zarobiť si môžete aj ako umývač riadu. Prax nie je podmienkou a práca je určená na 42 hodín, 5 dní v týždni. Plat na tejto pozícii je 1 600 eur v čistom. Ubytovať sa môžete rovnako v modernom priestore s malým doplatkom. Súčasťou je aj 13. a 14. plat.

Pri všetkých pracovných pozíciách je vhodné, aby ste ovládali nemecký a anglický jazyk, aj keď to nie je nutnou podmienkou. Ovládanie maďarského jazyka je vítané.

V prípade záujmu o niektorú z pracovných pozícií svoj životopis a kontaktné údaje posielajte na e-mail - [email protected].

PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross