No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rim. Sobota: Hľadajú majstrov odborného výcviku, vedúcu kaviarne, chyžnú alebo aj pracovníkov do výroby

1. augusta 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote aktualizoval zoznam voľných pracovných miest v okrese. Hľadáte si prácu alebo premýšľate nad zmenou zamestnania? Niektorá z ponúk vás možno zaujme.

Najnovšie sa na zozname voľných pracovných miest objavila ponuka práce pre chyžnú v ubytovacom zariadení. Ďalej je voľné napríklad aj miesto účtovníka - ekonóma v centre pre rodiny a deti, do materskej školy hľadajú hlavného kuchára.

Článok pokračuje pod reklamou


Voľných je aj niekoľko miest v školstve. Jedna zo stredných škôl v Rimavskej Sobote chce svoje rady doplniť napríklad o majstra odborného výcviku pre učebný odbor autoopravár - mechanik a majstra odborného výcviku pre učebný odbor potravinárstvo. Ďalšia firma hľadá montážnych pracovníkov v strojárskej výrobe. Voľné je aj miesto vedúcej kaviarne v Rimavskej Sobote.

Celý zoznam voľných pracovných miest, ktorý zostavil Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote, nájdete na tomto odkaze. Ponuky práce pribúdajú aj v inzertnej časti nášho portálu Rimava.sk.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross