No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimava.sk a Prognessa spájajú sily

Internetový portál Rimava.sk a marketingová agentúra Prognessa spájajú sily pre lepšiu reklamu a služby. Fungovať budú v portfóliu dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti Prognessa z Rimavskej Soboty. Tá nielenže prinesie bohatšie služby v oblasti reklamy, ktoré budú aj naďalej od ostatného obsahu odlíšené a označené, ale zároveň ponúkne aj priestor na postupný ďalší rast média, ktoré môže svoj redakčný obsah rozšíriť o ďalšie témy. Cieľom je okrem iného zlepšenie regionálneho pokrytia, zvýšenie čitateľskej základne, ako aj priniesť na stránke portálu niektoré celoslovenské témy. 

Článok pokračuje pod reklamouTakmer 15 rokov fungujúce regionálne noviny, ktoré sú najčítanejším médiom v regióne, zastrešuje od februára tohto roka, spoločnosť Prognessa. Na jej čele stojí Daniel Csúr. Po skončení študentských čias sa vrátil z Oxfordu, kde získaval cenné skúsenosti. Študoval aj v Kodani, Alma-Ate, Maastrichte a precestoval viac ako 25 krajín, z ktorých nadobudnuté skúsenosti chce použiť pre posun regiónu vpred. Neskôr sa aktívne zapájal do viacerých projektov a je spoluzakladateľom niekoľkých neziskových organizácií a občianskych združení. Často prednášal o svojich skúsenostiach aj študentom. Okrem motivácie, prečo by mali mladí ľudia ostať v regióne, sa Csúr zameriava aj na to, ako sa dostať na zahraničné univerzity a ako získané znalosti možno využiť na rozvoj Gemer-Malohontu.

„Rimava.sk dokáže v spolupráci s marketingovou agentúrou Prognessa ponúknuť potenciálnym klientom lepší, modernejší a kvalitnejší priestor na prezentovanie ich služieb. Spojenie dobre fungujúceho internetového portálu s rýchlo rastúcou firmou poskytujúcou nadpriemerné služby v oblasti digitálneho marketingu bude obohatením pre obe strany,“ skonštatoval nový prevádzkovateľ. Ako naznačil, stránku čaká postupná grafická obnova. “Postupne chceme vybudovať najväčší regionálny mediálny dom na juhu stredného Slovenska a pokryť celé spektrum služieb v digitálnom priestore. Milí čitatelia, máte sa na čo tešiť,” avizuje.

Internetové médium Rimava.sk je kvalitným zdrojom informácií z regiónu. Zmeny vo vlastníckej štruktúre zatiaľ neovplyvnili zloženie redakcie a jej členovia si aj naďalej zakladajú na princípoch objektívnosti, nestrannosti, nezávislosti, etiky, slobody tlače a zodpovednosti voči svojim čitateľom. Aj naďalej bude ich poslaním prinášať pravdivé, vyvážené, overené a aktuálne informácie v súlade s Etickým kódexom novinára. Doteraz bola majiteľom Gemerská mediálna spoločnosť, ktorej konateľmi boli Andrej Boros a Lucia Krivuľková. 

Hlavnou víziou Prognessy je pomáhať stredne veľkým firmám budovať svoj imidž v digitálnom svete, zvyšovať predaje, viditeľnosť, bázu zákazníkov a posúvať sa smerom vpred. „Poznáme situáciu týchto firiem, pracujeme čestne, a veríme, že aj menšie firmy dokážu mať kvalitný marketing za slušnú cenu,“ uzatvoril Daniel Csúr. Do portfólia spoločnosti prešli tento mesiac aj internetové noviny zo severu okresu Echoviny.sk

Ďakujeme za vašu prejavenú priazeň


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross