No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimavskosobotská stolárska dielňa sa spojila s vychýreným dizajnovým štúdiom. Kuchyňu môžete mať už za 10 dní

17. marca 2023 | |  | 
Zdroj: Facebook Mimesis

RIMAVSKÁ SOBOTA/BANSKÁ BYSTRICA – Stolárska dielňa a interiérové štúdio Mimesis ponúkajú nielen dizajnový, ale najmä funkčný nábytok. Vyrábajú ho v Rimavskej Sobote pomocou jedinečných strojov.

Úspešná stolárska dielňa fungovala 15 rokov, keď sa k nej minulý rok v septembri pridalo aj interiérové štúdio. "Chceli sme vyrábať jedinečné kusy, aby sme ich vyrábali komplexne a firmu sme dovybavili CNC zariadeniami, ktoré sú riadené počítačom, aby sme vedeli vyrábať rýchlo, presne a kvalitne. Dva CNC stroje tu už máme, ďalšie dva nám prídu, čiže budeme schopní vyrábať ešte rýchlejšie," prezradil vedúci dielne Vladimír Albert.

Zdroj: Facebook Mimesis

Firma okrem šikovných stolárov, ktorí svoju prácu robia už desiatky rokov, zamestnáva aj elektrikárov, kúrenárov a vodárov. "Profesionalita u nás je na maximálnej úrovni, naozaj vieme vyriešiť pre zákazníka vec komplexne. Keď on chce kuchyňu, tak my mu ju vieme vyrobiť aj osadiť. Pokiaľ sú potrebné aj stavebné práce, vieme ich zrealizovať, čiže pre zákazníka je to len vec jednej objednávky, realizáciu môže nechať kompletne na nás, vieme ju spraviť rýchlo a kvalitne," povedal Albert. "Snažíme sa prácu robiť tak, ako sa na 21. storočie patrí, nie sme firma, ktorá sa vyhovára, robíme svoju prácu tak ako má byť," dodal.

Zdroj: Facebook Mimesis

Súčasťou stolárskej dielne je aj interiérové štúdio Mimesis, ktoré vyhralo prestížnu cenu INTERIÉR ROKU 2021. "Sú to jedinečné práce, ktoré sú zaujímavé nielen dizajnom, ale aj funkčnosťou a tým, ako dokážu zjednodušiť človeku život. Výroba nábytku totiž nie je iba o dizajne, ale aj o ergonómii, načo sa veľakrát zabúda a to je jedným z najdôležitejších prínosov našej firmy, že dokážeme tieto dve veci skĺbiť a prepojiť," prezradil majiteľ štúdia.

Zdroj: Facebook Mimesis

PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross