No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ŠKODA auto oslávi 30. narodeniny aj v Rimavskej Sobote. Užite si s nimi deň plný zážitkov a prekvapení

RIMAVSKÁ SOBOTA – Aj rimavskosobotská predajňa AUTORIS bude súčasťou osláv obľúbenej značky ŠKODA. Prvý aprílový deň (sobota) vás v nej čaká bohatý program, aktivity pre deti, brunch a testovacie jazdy.

Showroom ŠKODA AUTORIS úspešne pôsobí v Rimavskej Sobote už od roku 1998 a za dlhé roky si spoločnosť získala množsto spokojných zákazníkov.

1. apríla môžete priamo v predajni prežiť výnimočný deň spolu s celou rodinou.

Od 9.00 do 17.00 hod. pre vás budú pripravené napríklad predvádzacie vozidlá obľúbených modelov áut Škoda Kamiq, Fabia, Karoq či Scala, ktoré vám detailnejšie predstavia zamestnanci predajne a odpovedia vám na všetky vaše otázky.

Premýšľali ste nad kúpou auta značky ŠKODA? Ešte ste sa k tomu nedostali? Toto je ideálny deň, kedy môžete zistiť o vozidlách viac.

Spoločnosť nemohla zabudnúť ani na tých najmenších. Pre deti si v AUTORIS-e pripravili špeciálny program. Užiť si môžu napríklad maľovanie na tvár, hry, ale aj rôzne súťaže a kopec zábavy!

Pri príležitosti svojich osláv sa ŠKODA rozhodla odmeniť práve svojich zákazníkov a priateľov.

Samozrejmosťou tohto výnimočného dňa budú aj darčeky a súťaže o hodnotné ceny. Vyhrať môžete výnimočnú Elektrodovolenku na Slovensku a ďalšie prekvapenia. V showroome AUTORIS sa na vás tešia už teraz. Nezabudnite si úsmev a dobrú náladu!


Showroom AUTORIS v Rimavskej Sobote môžete nájsť na ulici Školská 36.
Všetky kontaktné údaje na spoločnosť nájdete na ich webovej stránke.
Samozrejme, nájsť ich môžete aj na Facebooku.Vedeli ste, že prvá ŠKODA v skutočnosti nebola ŠKODA? A nebolo to ani auto? Bol to bicykel, ktorý v roku 1895 skonštruovali mechanik Václav Laurin a kníhkupec Václav Klement. Okrem krstného mena mali spoločné ešte ďalšie veci – vynaliezavého ducha a lásku k bicyklom.

Úspechy zakladateľov značky na seba nenechali dlho čakať, a tak pridali motor a neskôr aj dve ďalšie kolesá. Zrodila sa Voiturette A. A vy dnes vďaka nim môžete využívať vozidlá značky ŠKODA.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross