No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Slnečné pozemky v mestskej časti Tomášová. To pravé miesto pre Váš nový domov

Snívate o vlastnom dome, ale bývať v rušnej časti mesta či v lokalite, kde si susedia vidia takpovediac do taniera, nechcete? No hľadáte aj pozemok, ktorý je blízko mesta? Radi by sme Vám predstavili projekt s názvom Slnečné pozemky, v mestskej časti Tomašová, neďaleko hvezdárne. Dostatočne blízko mesta, čo poviete? Zostávate v centre diania– obchody, zdravotnícke zariadenia, škôlky, školy, úrady - to všetko máte na dosah, 3 minúty autom. Nehovoriac o tom, o koľko sa znižujú nie len náklady na dopravu (ktoré napríklad pri dennom dochádzaní autom do vzdialenosti 10 km môžu dosiahnuť 1000 eur ročne), ale šetrí sa i ČAS potrebný na cestovanie, či už do práce, na krúžky s deťmi alebo za kultúrou.

Poďme si teda Slnečné pozemky opísať bližšie, pretože vyššie spomenuté výhody sú iba zlomok toho, čo Vám daná lokalita môže ponúknuť.

Ide o novú štvrť pre rodinné domy, ktorá pozostáva z 31 stavebných pozemkov. V prvej etape sa predáva 10 parciel o výmerách od 772 m2 až po 1300 m2. Na pozemky je mestom Rimavská Sobota schválený územný plán na bytovú výstavbu, takisto je vydané stavebné povolenie na prístupovú komunikáciu a inžinierske siete.

Medzi najdôležitejšie atribúty našich pozemkov považujeme:

  • lokalita, dostupnosť
  • tvar a veľkosť pozemku - každá parcela disponuje veľkorysou výmerou, čím zaručuje dostatočné súkromie a bývanie na vysokej úrovni.
  • rovinatý charakter pozemku - nečakajú na Vás žiadne nákladné terénne úpravy , dá sa povedať, že takmer okamžite môžete klásť základy.
  • orientácia na juh - získate maximálne energetické zisky plus víkendy strávené na slnkom vyhriatej terase
  • druh pôdy - úrodná pôda ovplyvňuje schopnosť využiť záhradu na pestovanie rastlín
  • zloženie základovej zeminy– pravdepodobnosť vysokej prítomnosti podzemnej vody je malá, čo takisto ovplyvňuje financovanie stavby
  • kľud v lokalite, pokoj, spätosť s prírodou

Cena pozemku okrem uvedených predností zahrňuje všetky inžinierske siete: elektrina, vrátane pouličného osvetlenia, voda dažďová, splašková, príjazdová komunikácia a internet.

Kúpa stavebného pozemku môže byť nie len dobrou investíciou do budúcna, ale najmä investíciou do budúcnosti Vás a Vašej rodiny. Projekt Slnečné pozemky je správnou kombináciou, ktorá v sebe spája výhody bývania v meste a na vidieku.

Objavte nové možnosti pre splnenie Vašich snov.

Pre viac informácií navštívte www.slnecne –pozemky.sk
Email: [email protected]
FB: Slnečné pozemky RS/Tomašová

Zdroj: PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross