No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Spoločnosť MAJESTIC s.r.o. vám vašu domácnosť schladí alebo i zohreje. Rozmýšľate nad klimatizáciou? Obráťte sa na nich

RIMAVSKÁ SOBOTA – Letné počasie nám pomaly klope na dvere a s ním súvisia aj stúpajúce teploty. Preferujete skôr chladnejšie prostredie? Možno ste už uvažovali nad tým, že si do svojho bytu či domu zaobstaráte klimatizáciu.

Viete, ako si vybrať tú správnu firmu, ktorej iba prezradíte svoje priania a oni sa už o zvyšok postarajú? My vám o jednej takej práve teraz povieme niečo viac.

Firma MAJESTIC s.r.o. v Rimavskej Sobote bola založená približne pred dvanástimi rokmi a z toho osem rokov pôsobí ako spoločnosť s.r.o. Táto firma sa snaží prinášať svoje inovatívne riešenia na slovenský trh a spolupracuje so značkami Kaisai, Sinclair, Samsung, MIDEA A LG. Je už iba na vás, ktorú si vyberiete.

Ak sa neviete rozhodnúť, čo by bolo pre vás vhodnou alternatívou, slúžia na to konzultácie, ktoré vám s radosťou ponúknu v ich show roome na adrese Družstevná 3, každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 hod.

Ako povedal konateľ firmy Jaroslav Švagerko, v ich firme funguje politika, že sa o zákazníka postarajú od začiatku až do konca. To znamená, že pre nich nie je zákazník zákazníkom iba vtedy, keď za tovar v predajni zaplatí, ale aj pri montáži a následnom servise.

„Servis sa snažíme vždy vybaviť čo najrýchlejšie a na montáž nečakajú zákazníci viac ako týždeň. Vždy sa snažíme dodržiavať plán montáže podľa poradia zákazníkov. Niekde inde to môže trvať aj niekoľko týždňov,“ dodal majiteľ firmy.

Firma sa zaoberá aj montážou rekuperačných jednotiek, čiže výmenníkov vzduchu. Rekuperácia vzduchu umožňuje využívať už získané teplo alebo chlad a ušetriť tak náklady na vykurovanie v zimnom období a naopak, znížiť odliv chladu v letnom, keďže už nie je potrebné vetrať oknami.

„Zákazníci nás často oslovujú napríklad aj ohľadom tepelných čerpadiel hlavne v tejto neľahkej dobe a otázkach, čo bude ďalej s plynom. Tiež sa venujeme elektrickému vykurovaniu na báze uhlíkových infra-fólií. Sme jedným z najväčších priamych dovozcov infra-vykurovacích technológií na Slovensko a zasahujeme do jeho výrobného procesu priamo v Kórei,“ vysvetlil.

Okrem iného sa firma zaoberá projekciou a realizáciou elektroinštalácií, kde môže byť zahrnuté aj inteligentné osvetlenie a ovládanie všetkých elektrických častí domu. Samozrejme, pri každej zákazke môžete počítať s ich službami od prvého kroku, ktorým je konzultácia a následne zhotovenie projektovej dokumentácie, až po následnú realizáciu a revíziu ucelených systémov.

Počas horúcich dní vám pomôžu schladiť vaše domovy modernými klimatizačnými systémami a v zimnom období zase s vykurovacími telesami.

Show room firmy Majestic nájdete v budove na prízemí na ulici Družstevná 3 v Rimavskej Sobote, každý pracovný deň od 9:00 do 17:00. Kontaktovať ich môžete aj na telefónnom čísle +421 904 880 529 alebo e-mailom na [email protected]. Informácie o firme a tak isto aj o ich službách nájdete aj na ich oficiálnom webovom sídle.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross