No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Stáva sa vám pri práci, že by ste potrebovali dve ruky navyše? Zavolajte si na pomoc pracanta

21. júla 2022 | |  | 

Možno sa vám už niekedy stalo, že pri bežných domácich prácach či už v záhrade, v garáži alebo pri rôznych kutilských pokusoch, ste potrebovali ešte dve ruky navyše. Nemuselo to byť ani na celý deň, ale možno na polhodinku, hodinku, kedy ste potrebovali pomoc a prácu si zjednodušili alebo ju zefektívnili.

Ak si kladiete otázky: komu zavolám? Susedovi? Kamarátovi? Nebude v práci? Bude mať čas? Budem ho zase otravovať? A všetci dobre vieme, ako to v takýchto prípadoch končí. Vytrápime sa sami.

Ak ste si práve spomenuli na niekoľko podobných situácií, prinášame vám riešenie. Obráťte sa na Pracantov. Povedzte, s akým druhom práce potrebujete pomôcť a tím Pracantov MK-COM s.r.o. za podpory OZ EMAA a OZ DEVIK vám pomôžu s poskytnutím najvhodnejšieho pracanta.

"Nakoľko ide o rôznorodé práce, na ktoré vám vieme poskytnúť pracanta, všetky naše ceny sú stanovené dohodou. Akékoľvek vaše zvedavé otázky ohľadom podmienok práce a cien za pracanta vám radi zodpovieme," avizuje tím Pracantov.

Pracanti vám prídu pomôcť napríklad s kosením trávnika alebo vykosením buriny za plotom. Prídu vám aj upratať, narezať a uložiť drevo, pomôžu vám s výkopovými prácami, rovnako aj s pomocnými prácami okolo domu alebo v záhrade, vyčistiť a upratať dvor, upraviť terén, navŕtať diery alebo pomôcť s ďalšími prácami.

Pracanti sú rovnako šikovní a silní sťahováci, takže presťahujú všetko, čo budete potrebovať a kam to budete potrebovať. K tomu vám ponúknu aj auto na prepravu rôzneho nákladu do 3,5 tony.

Ak sa nachádzate na opačnej strane rieky a považujete sa za rovnakého pracanta, ktorý si hravo dokáže poradiť s akoukoľvek manuálnou činnosťou, tím pracantov vám ponúka možnosť stať sa jeho súčasťou.

"Ak máte chuť pripojiť sa k našim pracantom, neváhajte a kontaktujte nás a my vás radi privítame v našom tíme Pracantov." Môžete tak urobiť na telefónnom čísle 0907 344 996.


Tento projekt je realizovaný vďaka podpore Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.


PR článok
Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross