No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Tlačiareň LI-NOX je na trhu už viac ako 30 rokov, knihy vydali do niekoľkých krajín

30. marca 2023 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Firma LI-NOX v Rimavskej Sobote má už vyše 30-ročnú históriu v oblasti tlačiarenstva. Vydavateľstvo bolo založené na prelome rokov 1989 a 1990 majiteľom Ladislavom Lindisom.

Firma sídli vo vlastných priestoroch, ktoré si vytvorili v zrekonštruovanom rodinnom dome v Rimavskej Sobote. Vo svojej práci sa vyznajú a k produktom, ktoré ku vám prídu už ako hotový výrobok, pristupujú individuálne a odborne.

Majú svoju kníhtlačovú a ofsetovú strojáreň, prevádzku kníhviazačstva a sieťotlače, okrem toho využívajú aj digitálny ofsetový stroj.

Objednávky k nim prichádzajú nielen zo samotného regiónu či Slovenska, ale siahajú až za južné a severné hranice republiky. "Robíme aj kroniky pre obce či mestá. Jednu sme robili aj na kuvajtskú ambasádu do Bratislavy,“ vysvetlil Ladislav Lindis.

Spod rúk odborníkov vychádzajú práce plnofarebné i jednofarebné, objednať si u nich môžete napríklad plagáty, knihy, brožúry, vizitky, hlavičkové papiere, reklamné tlačivá, poštové poukážky, samolepiace etikety, tašky, etikety, tlačoviny, knihy, diplomové/bakalárske práce, triedne knihy a ešte mnoho iného. Majú skutočne bohatú ponuku a veľké množstvo možností.

Riadia sa heslom: "Potlačíme všetko okrem vody."

A ako vznikol názov LI-NOX? „Meno som zvolil tak, že som vybral začiatočné písmená svojho priezviska a priradil meno starogréckej bohyne noci – NOX," vysvetlil majiteľ. A tak uzrela svetlo sveta firma LI-NOX, ktorá funguje dodnes.

Firmu LI-NOX nájdete na ulici Sedliacka 44 v R. Sobote
Webové sídlo: www.li-nox.sk
Telefónne číslo: 0905 274 652, 047/58 11 444/888, 0910 944 652, 0949 493 971
E-mail: [email protected]


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross