No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ÚPSVaR aktualizoval zoznam ponúk práce, voľné sú ďalšie pozície

RIMAVSKÁ SOBOTA – Tento týždeň pribudlo najviac pracovných miest v oblasti zdravotníctva a školstva. V aktualizovanom zozname, ktorý zverejnil Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote, však záujemcovia nájdu aj ďalšie pozície.

Medzi pracovnými ponuka sa opäť objavil inzerát miestnej nemocnice – hľadajú administratívnych pracovníkov s vysokoškolským vzdelaním z oblasti zdravotníctva. Ďalší zamestnávateľ ponúka prácu fyzioterapeutom, žiadaní sú aj lekári.

Článok pokračuje pod reklamouV oblasti školstva pribudli dve ponuky pre učiteľov v materských školách, hľadajú aj pedagogického asistenta učiteľa či školského špeciálneho pedagóga. V zozname nájdete aj ponuku práce pre odborného pracovníka kultúrno-vzdelávacích činností, personálneho konzultanta, predajcu v obchode s elektro sortimentom, pracovníka v agentúrnej kancelárii či pomocného pracovníka v potravinárskej výrobe.

Aktuálny zoznam voľných pracovných miest nájdete v PDF formáte tu. Viac informácií ponúka aj webová stránka www.istp.sk, ponuky práce nájdete taktiež v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross