No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Optike MIOK vás čakajú so zaujímavými zľavami aj v decembri

1. decembra 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Nestihli ste využiť októbrové zľavy v Optike MIOK v Rimavskej Sobote? To vôbec nevadí, môžete ich využiť teraz. Po veľkom záujme a spokojnosti zákazníkov prichádza s ďalším prekvapením – vianočnými akciami.


Majiteľ Optiky MIOK Patrik Okruhlica sa rozhodol
potešiť vás aj v mesiaci december.
Vianočné zľavy môžete v optike využiť
od 1. decembra a budú trvať do 31. decembra 2022.


Možno premýšľate nad praktickým darčekom pre svojich rodinných príslušníkov alebo známych. Môžete tieto zľavy využiť a zároveň ušetriť niekoľko eur aj pred Vianocami.

Okruhlica zdôrazňuje, že ochrana zraku je potrebná aj v tomto ročnom období. "Na ochranu pred slnečným žiarením by sme mali myslieť aj v zime. Rovnaké pravidlo platí aj pri modrom svetle. Slnečné žiarenie, ktoré sa odráža od snehu, dokáže byť ešte silnejšie ako v lete. Ochranné filtre vás zase chránia napríklad pri šoférovaní, keďže je už v zime tma skôr, alebo keď dlho sedíte pri počítači."

Aká bude VIANOČNÁ AKCIA v Optike MIOK?

  • Pri zakúpení nového rámu získate pár skiel s antireflexnou vrstvou zdarma, ak máte dioptrie od 0 do +6 a od 0 do -6 (ušetríte 35 eur). Táto vrstva chráni oči aj pred modrým svetlom.
  • Ak si chcete zakúpiť okuliare (nový rám) s farebnými sklami (slnečné), či už s dioptriou alebo bez nej, získate ich za 20 eur namiesto 50 eur.
  • Za okuliare s párom multifokálnych skiel môžete zaplatiť namiesto 174 eur teraz 160 eur.
  • Rovnako za okuliare, ktoré budú obsahovať multifokálne sklá so širším koridorom, získate zľavu z 250 eur na 230 eur.
  • V prípade nového rámu, do ktorého budete chcieť meniace sklá (zafarbujú sa podľa intenzity slnečného žiarenia), zaplatíte namiesto 92 eur teraz 82 eur.
  • Akcia nie je obmedzená iba na jeden rám, pokiaľ si zakúpite viac kusov okuliarov, zľava na sklá sa vám zaráta do každého rámu.

Aj vy to v zime poznáte? Prechádzate zo zimy do tepla a vaše okuliare zahalí hmla. Bojovať s týmto problémom dokážu handričky s tekutinou proti zahmlievaniu. V optike MIOK ich nájdete za 2 eurá.

Ak nepreferujete handričky, požiadajte o čistenie alebo ošetrenie okuliarov priamo v optike. Dostupné majú aj produkty v balíčkoch určené na samočistenie skiel.

"Ďakujeme za obrovský záujem nielen počas našich akcií, ale počas celého roka. Sme radi, že sa naši zákazníci ku nám radi vracajú a hľadáme alternatívy na to, aby boli spokojní," dodal majiteľ optiky.

Optika MIOK má opäť v ponuke nové rámy, ktoré sú v súčasnosti moderné, kvalitné a na výber máte aj z množstva značiek. V priebehu decembra im pribudne aj ďalší nový tovar.


Optiku MIOK nájdete v Rimavskej Sobote na ulici Francisciho 4 oproti VÚB banke.

Môžete ju sledovať aj na Facebooku - Optika MIOK,
kde neprehliadnete informácie o novom tovare alebo otváracích hodinách.

Ak vás zaujímajú nejaké ďalšie informácie alebo sa potrebujete poradiť,
môžete zavolať na telefónne číslo 047/562 56 78.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross