No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V Reštaurácii Doma posilňujú počty rozvozárov. Takéto majú aktuálne menu

Nariadenia krízového štábu v súčasnej zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii sa v najbližších dňoch budú týkať všetkých obyvateľov. Opatrenia sa dotknú aj reštaurácií. Vo vnútri sa už nenajete – jedlo budú môcť vydávať v exteriéri na terasách alebo len balené so sebou. V reštaurácii na Košickej ceste v Rimavskej Sobote preto reagujú na tieto informácie a posilňujú počty rozvozárov, ktorí budú pripravení teplé obedy rozvážať už od skorých dopoludňajších hodín. Ako pre Rimava.sk uviedli v Reštaurácii Doma, s rozvozmi majú bohaté skúsenosti už z prvej vlny epidémie, a preto sa už teraz pripravujú na najbližšie dni. Okrem rozvozárov majú v reštaurácii aj nového kuchára.

Reštaurácia patrí rozmerovo k tým väčším v meste. K dispozícii majú aj krytú terasu a nový detský kútik so šmýkačkou a stenou na lezenie.

Zatiaľ však podľa nariadení reštaurácie ostávajú v prevádzke. V aktuálnom týždennom menu majú na výber štyri jedlá, každý deň v sume od štyroch eur, vrátane polievky. Jedným z nich je špeciálna ponuka, ktorá začína na sume 4,40 eur. Tou dnešnou sú morčacie prsia so špargľou v syrovej omáčke. V utorok pečené kačacie stehná s červenou kapustou a lokšami. V ponuke však bude aj koložvárska kapusta, špagety s nivovou omáčkou či rezance s lekvárom a orechmi. Tento týždeň chýbať nebude ani obľúbené ohnivé mäso s ryžou či falošná sviečková. Ak ešte stále neviete, na čo máte chuť, odporúčame fazuľový guľáš, ktorý vás zasýti za každých okolností.

Opatrenia krízového štábu majú platiť od štvrtka 15. októbra pre všetky prevádzky verejného stravovania, napríklad i bary, kaviarne, cukrárne či krčmy. Vo vnútri takéhoto zariadenia sa môže v jednom momente nachádzať iba jedna osoba na 15 metrov štvorcových, na tvári musí mať rúško.

Objednávať si môžete naďalej aj telefonicky do 10-tej hodiny na čísle +421 903 690 903. Reštauráciu Doma nájdete v bývalom areáli Radoma na Košickej ceste 2284 v Rimavskej Sobote. Otvorené majú od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Zdroj: PR-článok
Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross