No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ako využiť digitálnu dobu vo svoj prospech? Pridajte sa na konferenciu pre majiteľov a manažérov firiem

Svet v online priestore je rýchly. Tak rýchly, že niekedy môžeme mať pocit, že nestíhame kráčať s dobou. Digitálne prvky sú už súčasťou životov nás všetkých a je priam nutné udržiavať tempo, ktoré napreduje každú sekundu. Digitalizácia je budúcnosťou všetkých manažérov a majiteľov firiem.

Veľa firemných procesov na základe modernizácie prešlo do digitálu a začali sa zaoberať strategickými rozhodnutiami firiem.

Spíkri, ktorí budú súčasťou tejto konferencie, vám pomôžu nahliadnuť do ich digitálneho myslenia, a tiež zistiť, v čom ste možno pochybili, pretože oni to tak na začiatku mali tiež.

Ako z neho vyťažiť čo najviac a dosahovať čo najlepšie výsledky?

Digitálny marketing je spojenie kreatívneho myslenia, vyvíjajúcich sa trendov a kvalitnej stratégie, ktorá musí fungovať ako švajčiarske hodinky. Už vo štvrtok (26. mája) v Hoteli & Spa Resorte Kaskády môže byť ten deň, keď budete mať možnosť vypočuť si príbehy a poznatky ostrieľaných manažérov.


PODROBNOSTI A VŠETKY INFORMÁCIE O KONFERENCII NÁJDTE NA TOMTO ODKAZE


Určite máte v digitálnom svete skúseností dostatok. Ale prečo nenapredovať aj naďalej? Každý nový poznatok, ktorý vám odovzdá niekto iný, je ďalším dielikom do skladačky, ktorá vám vzniká v rukách. Do vašej firmy môžete po tejto konferencii priniesť nový vietor, ktorý otvorí dvere ďalším možnostiam.

Skúsení kouči a moderátor

Súčasťou konferencie "Ako premeniť digitalizáciu na zisk?" bude aj moderátor Cyril Žolnír, s ktorým bude určite o zábavu postarané.

Čakať na vás bude niekoľko vstupov, o ktoré sa postarajú skúsení spíkri- Daniel Csúr, ktorý vedie PROGNESSU, investičnú spoločnosť ConceptFund a spoluzaložil 4 neziskovky. Študoval v Oxforde, Kodani, Almaty a Maastrichte, či Ivana Havranová, ktorá si prešla kariérou manažérky cez korporátne kultúry, viedla obchodné tímy a manažovala svet hotelov.

Kouč Branislav Hromada objavuje a napĺňa skrytý potenciál jednotlivcov a organizácií a jeho neobyčajné skúsenosti pomohli už tisíckam ľudí vo viacerých krajinách. A napokon sa k ostatným pripojí aj Veronika Lipovská, ktorá vlastní najinovatívnejšiu účtovnú spoločnosť na Slovensku. Pri svojej práci presadzuje princípy zero waste, nielen kvôli šetreniu prírodných zdrojov, ale hlavne kvôli šetreniu financií a času.

A určite sa nebojte o svoj pitný režim a hladné žalúdky. Naplánované sú aj pauzy na chutnú kávu a samozrejme aj obed v podobe švédskych stolov.


LÍSTKY NA TOTO PODUJATIE SI MÔŽETE EŠTE STÁLE ZAKÚPIŤ NA TOMTO LINKU.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross