No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Vyzbrojte sa proti vírusom kvalitnou DOMAcou stravou, privezú vám ju až ku dverám

Kvalitná strava bezpodmienečne patrí k zdravému životnému štýlu, najmä v období chrípok a stále aktuálneho nebezpečenstva vírusov. Plnohodnotnú domácu stravu Vám preto aj najbližší týždeň zabezpečia v rimavskosobotskej Reštaurácii DOMA na Košickej ceste. Aj keď patria medzi reštaurácie, ktoré sú kvôli nariadeniam dočasne zatvorené, jedlo vám stále vedia priviezť domov. Mobilní a nedočkaví hladoši si preň môžu prísť do reštaurácie, samozrejme za dodržania potrebných hygienických opatrení.

Od pondelka, 23. marca do piatku navaria štyri druhy jedál, pričom jedno z nich je bezmäsité alebo ide o špeciálnu ponuku. Z aktuálneho menu dávame do pozornosti šošovicovú polievku, vývar s rezancami či kyslú kapustovú polievku s klobáskou.

Na výber je denne z viacerých druhov jedál navarených v * prevažnej miere z domácich surovín a v domácom štýle, chýbať tak nebude vyprážaný kurací rezeň, koložvárska kapusta či pečené bravčové mäso. V ponuke je aj grilovaný losos s opekanými zemiakmi a dresingom. Medzi bezmäsité jedlá patrí žemľovka, šúľance, syrokrémové halušky alebo vyprážaná plnená palacinka. Aby ste nepribrali veľmi na váhe, v ponuke majú porcie od 120 gramov až po 300 gramov. Ak ešte stále neviete načo máte chuť, odporúčame fazuľový guľáš, ktorý Vás zasýti za každých okolností.

Objednávať môžete nahlasovať telefonicky do 10-tej hodiny na čísle +421 903 690 903. Reštauráciu Doma nájdete v bývalom areáli Radoma na Košickej ceste 2284 v Rimavskej Sobote.

* Aktualizované 22. marca - V texte bolo doplnené, že v reštaurácii varia prevažne z domácich surovín a v domácom štýle, losos pritom patrí k rozšírenej ponuke aby si každý našiel jedlo na výber.

Zdroj: PR-článok
Pri PR článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross