No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Poltár otvára kúpalisko. Bude slúžiť aj pre rôzne podujatia po celý rok

Zdroj: Mesto Poltár

POLTÁR - Mestské kúpalisko v Poltári sa pripravuje na otvorenie novej letnej sezóny s radostnou správou pre verejnosť. Očakáva sa, že brány kúpaliska sa čoskoro otvoria a mesto privíta návštevníkov na obľúbenom mieste rekreácie.

V rámci príprav je dôležité zdôrazniť, že ceny permanentiek zostávajú nezmenené v porovnaní s minulým rokom. Toto rozhodnutie prichádza napriek minimálnemu zvýšeniu cien vstupného o 0,50 eur na jednotlivé vstupy.

Pre držiteľov permanentiek to znamená zachovanie cien na úrovni minulého roka, čím mesto potvrdzuje svoj záväzok poskytovať prístupné možnosti rekreácie pre všetkých.

Článok pokračuje pod reklamou


Mestské kúpalisko v Poltári je vybavené dvomi bazénmi s čistou vodou, ktoré sú ideálne na letné osvieženie.

Ako informovalo mesto Poltár, v snahe zlepšiť zážitok návštevníkov boli v minulom roku vykonané investície do tepelných čerpadiel. "V tejto sezóne sa dokončuje výstavba prístrešku na terase. Tento nový priestor, plánovaný na uvedenie do prevádzky v budúcom roku, má za cieľ poskytnúť komfort a ochranu pred slnečnými aj nepriaznivými poveternostnými podmienkami," uviedli na svojich stránkach.

Zdroj: Mesto Poltár

Primátor zdôraznil, že nová terasa bude nielen prínosom pre návštevníkov počas letnej sezóny, ale aj mimo nej. Mesto plánuje využívať tento priestor tiež na organizáciu rôznych podujatí, ako sú letné koncerty, trhy a súkromné oslavy, čím sa zvýši využiteľnosť kúpaliska počas celého roka.

Počas minuloročnej sezóny sa na Mestské kúpalisko v Poltári vybralo viac ako 8000 návštevníkov, pričom mesto dosiahlo menšie straty v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi.

Samospráva uskutočnila kroky na zlepšenie hospodárenia kúpaliska a verí, že nové investície a aktivity prinesú ďalší rozvoj a zvýšia atraktivitu tohto miesta pre miestnych obyvateľov aj návštevníkov z okolia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross