No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Postarajte sa o klimatizáciu v aute: Autoservis Steiner vám ponúka jej plnenie a čistenie

RIMAVSKÁ SOBOTA – Máte zápach v aute alebo vás trápi slabé odstránenie zarosenia? V tom prípade potrebujete prečistiť a naplniť klimatizáciu.

Autoservis Steiner vám bez nutnosti objednania ponúka plnenie a čistenie klimatizácie vo vozidle. Na dosiahnutie chladenia pri starších vozidlách približne do roku 2015/2016, sa v aute používa plyn s názvom R134a. V nových vozidlách v závislosti od typologického schválenia EÚ, sa používa už novší typ chladiva s názvom R1234yf.

Objem chladiva závisí vždy od veľkosti systému, ktorý je vo vozidle inštalovaný. V priemere sa pohybuje okolo 500-700g. Na plnenie sa používa špeciálne zariadenie, takzvaná plnička klimatizácie, ktorá dokáže systém otestovať a naplniť presné množstvo oleja a chladiva.

Pravidelná dezinfekcia klimatizácie súvisí so zápachom, ktorý po čase prevádzky preniká stále výraznejšie do kabíny vozidla. Príčinou je výparník, na ktorom sa postupne tvoria a usádzajú vďaka vlhkému prostrediu baktérie, pleseň, prach alebo peľ, ktoré môžu spôsobovať okrem zápachu aj zdravotné problémy. Najúčinnejší spôsob čistenia je chemické čistenie výparníka a dezinfekcia ozónom celého vozidla.

K optimálnemu výkonu a dlhšej životnosti klimatizácie je ideálne vykonať kompletnú údržbu klimatizácie a dezinfekciu systému aspoň každoročne.

V autoservise, ktorý už dlhé roky ponúka kvalitné služby, vás privítajú každý pracovný deň od 8:00 do 16:30 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Vyskúšať si môžete tiež modely áut značky Fiat, ktoré salón ponúka.


Autoservis STEINER v Rimavskej Sobote môžete nájsť na ulici Školská 3142.
Všetky kontaktné údaje na spoločnosť nájdete na ich webovej stránke.PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross