No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Potešte svojich blízkych milými darčekmi či krásnou kytičkou. Donáška je samozrejmosťou

Mnohí z nás si deň čo deň lámu hlavu nad tým, akým darom potešiť svojho blízkeho, či už na jeho sviatok alebo len tak pre radosť. A vedeli ste, že výber daru pre inú osobu je podľa štúdií jednou z najstresujúcejších situácií? Vy však nemusíte spadať do tejto kategórie ľudí. Stačí ak navštívite darčekovú predajňu Babylon na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote, z ktorej určite neodídete naprázdno. A to nielen s milým darčekom, ale odteraz už aj krásnou kytičkou zo živých či umelých kvetov.

Kytice však nemusia byť jediným voňavým darčekom. Predajňa Babylon, ktorá oslávila už svoje 10. narodeniny, ponúka aj črepníkové kvety. „Je to ďalší krok ku kompletnosti poskytovaných služieb pre Vás, našich zákazníkov. Radi poradíme pri ich výbere,“ avizuje Andrea Štepanovská, majiteľka predajne a dodáva, že ponúkajú aj aranžmány nielen zo živých, ale aj umelých kvetov. Taktiež podľa jej slov pripravia smútočné vence i kytice.

Babylon však neponúka len farebné a voňavé kytice. Nájdete v nej i to pravé prekvapenie pre Vášho blízkeho. S výberom Vám ochotne poradia dievčatá s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Ako ďalej priblížila majiteľka predajne, vybrať si môžete z tradičných dekoračných predmetov, ktoré dopĺňajú vtipné drobnosti s prianiami. V Babylone rovnako nájdete slovenské suveníry a suveníry s naším mestom, takže Vaša zahraničná návšteva bude mať peknú spomienku i na Rimavskú Sobotu. Výnimkou v bohatej ponuke nie sú ani jubilejné fľaše, darčekové tašky, tortové sviečky, ručne robené čokolády, minerály a mnoho iných hodnotných dekoračných predmetov.

Okrem bohatého sortimentu rôznych darčekových predmetov a kytíc má predajňa Babylon ešte čo ponúknuť - službu, ktorú ocení každý. Na svoj zakúpený produkt, nech je už z predajne akýkoľvek, môžete využiť službu donášky, a to nielen v rámci mesta, ale dokonca aj v prímestských častiach Rimavskej Soboty.

Andrea má však i na záver jednu dobrú správu. „Pri nákupe živej kytice máte možnosť získať 20 percentnú zľavu na ďalší zakúpený tovar,“ povedala majiteľka predajne Babylon, v ktorej sa ako vždy tešia na Vašu návštevu.

Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross