No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Poznáme meno nového trénera MŠK Novohrad. Prichádza z druholigového klubu

foto: FB MŠK Novohrad Lučenec

LUČENEC – Poznáme meno nového kouča treťoligového mužstva MŠK Novohrad Lučenec. Do trénerského kresla sa posadí Marcel Turňa (46), ktorý do Lučenca príde z druholigového FK Železiarne Podbrezová, kde pôsobil v mládežníckej akadémii.

Informáciu pre Rimava.sk potvrdil prezident klubu Miroslav Beran s tým, že sa s Turňom dohodli na spolupráci od začiatku júla.

„Pán Turňa má väčšinu skúseností z mládežníckeho futbalu, no už dlhšiu dobu ho lákalo prejsť do kategórie mužov. Je to ambiciózny tréner, pre ktorého je angažmán v Lučenci výzvou. Sme radi, že sme sa dohodli na spolupráci,“ povedal Beran.

Článok pokračuje pod reklamou.


Prezident klubu od príchodu Marcela Turňu očakáva nový vietor v kabíne i profesionálny prístup. Kormidelník bude okrem tréningového procesu riešiť aj letné zmeny v kádri pred začiatkom novej sezóny.

„Na posilnení kádra pracuje vedenie klubu už teraz. Nový tréner sa k nám so svojimi návrhmi a postrehmi pridá od začiatku júla,“ dodal Beran.

Turňa na trénerskej lavičke nahradí Miroslava Kéryho, ktorý po dvoch sezónach ukončil s klubom spoluprácu. Nový lodivod sa prišiel pozrieť na klubové zázemie a sledoval aj štvrtkové výkony hráčov na tréningu.

foto: FB MŠK Novohrad Lučenec


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross