No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Predajňa Action otvorí svoju prevádzku v Rim. Sobote už o pár dní. Sľubujú trvalo nízke ceny a široký sortiment

RIMAVSKÁ SOBOTA – Už o pár dní spoločnosť Action otvorí svoje dvere aj pre obyvateľov Rimavskej Soboty. Ide o úplne novú pobočku v našom meste a rovnako aj v širšom okolí.

Sprievodný program, ktorý vás bude počas slávnostného otvorenia očakávať, pripravuje samotné Obchodné centrum Spektrum. Avšak zákazníci predajne Action sa môžu podľa Sławomira Niteka, regionálneho riaditeľa Action pre Poľsko, Slovensko, Česko a Rakúsko, tešiť na unikátny obchodný model.

"Prinášame ho do ďalšej lokality na Slovensku – naše ceny sú trvalo nízke a máme v ponuke široký sortiment tovaru zo 14 rôznych produktových kategórií. Okrem sezónnych výrobkov u nás zákazník nájde každý týždeň aj špeciálny výber zaujímavých produktov, ktoré sú umiestnené hneď pri vstupe do predajne," priblížil.

Článok pokračuje pod reklamou


Obyvatelia a návštevníci Rimavskej Soboty sa môžu tešiť na ponuku 6 000 kvalitných výrobkov, od hračiek a náradia cez záhradkárske potreby až po DIY a trvanlivé jedlo, za atraktívne ceny. "Okrem toho sa 150 produktov každý týždeň obmieňa. Viac než 1 500 produktov stojí menej než jedno euro a priemerná cena všetkých výrobkov nedosahuje ani dve eurá. Action zároveň sprístupňuje udržateľnosť každému. Dbáme na elimináciu uhlíkovej stopy a presadzovanie cirkulárneho hospodárskeho modelu. Až 92 percent drevených a 90 percenet bavlnených produktov, ktoré predávame, pochádza z udržateľných zdrojov," pre Rimava.sk vysvetlil Nítek.

Spoločnosť Action v rimavskosobotskej predajni zamestná približne 20 ľudí na plný, alebo čiastočný úväzok. "Aktívny nábor v tejto chvíli už neprebieha. V súčasnosti hľadáme ďalších zamestnancov v iných mestách Slovenska, vrátane napríklad Popradu, Kežmarku alebo Bratislavy," dodal.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross