No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Predajňa FARMFOODS - Výnimočné potraviny otvorená už tento týždeň

Už tento piatok, 6. októbra, otvorí svoje brány pre verejnosť predajňa FarmFoods - Výnimočné potraviny na križovatke hlavnej cesty na Sobôtke v Rimavskej Sobote. Jej otvorenie je súčasťou rovnomenného projektu výroby a predaja výnimočných potravín zo slovenských fariem.

Samoobslužnú predajňu FARMFOODS nájdete na križovatke - Sobôtka, Rimavská Sobota.

„Pri budovaní projektu bolo naším hlavným zámerom vytvoriť dodávateľský reťazec, v rámci ktorého bude medzi farmármi a spotrebiteľmi maximálne jeden prostredník. Všetky výrobky označené logom Farmfoods koncept sú vyrobené zo surovín z našich fariem. Ich pestovanie, chov a samotná výroba sú nad rámec platných noriem, pričom v nich nie sú použité žiadne geneticky modifikované organizmy (GMO) ani tzv. E-čka či iné zbytočné aditíva. Chceme na slovenský trh priniesť ako tradičné, tak aj netradičné, ale o to originálnejšie výrobky. Veríme, že prostredníctvom nich sa naše nadšenie a láska ku kvalitným slovenským potravinám prenesie aj na ďalších ľudí v našom okolí,” prezradil o projekte Tomáš Németh, výkonný riaditeľ FarmFoods.

Ponuku potravín FARMFOODS tvorí aj široký sortiment výnimočných mäsových výrobkov.

Doposiaľ si výnimočné potraviny mohli záujemcovia zakúpiť v pojazdnej predajni, ktorá sa nachádzala na Cukrovarskej ulici. V porovnaní s ňou však nová predajňa bude ponúkať širšiu ponuku produktov. „Naši zákazníci sa budú môcť tešiť na ďalšie mäsové či mliečne potraviny, ale aj medy, vína či výrobky zo zemiakov a sóje. Rozšírili sme aj doplnkový sortiment od iných slovenských výrobcov, ktorí takisto vyrábajú potraviny netradičnej kvality. Medzi nimi možno nájsť napríklad pečivo, zeleninu, kávu, cukrovinky a ďalšie. V trende rozširovania sortimentu budeme pokračovať,” doplnil Németh.

Aj doplnkový sortiment zodpovedá požiadavkam projektu na čo najvyššiu kvalitu.

V sieti predajní výnimočných potravín FarmFoods pôjde o prvú samoobslužnú predajňu. Doteraz si zákazníci mohli zakúpiť výrobky v 15 pojazdných predajniach, respektíve v obslužnej predajni v Rožňave. Veľkou víziou projektu je vybudovať 65 predajných miest v 44 mestách, tvorených zaujímavými obslužnými a samoobslužnými predajňami. Predajná sieť by tak mala pokryť široké územie Slovenska.

Sieť FARMFOODS ponúka aj mliečne výrobky, ktoré zahŕňajú výnimočné jogurty, syry, maslo, tvaroh a ďalšie.

Predajňa výnimočných potravín FarmFoods bude zo začiatku otvorená od pondelka do soboty od 8:00 do 19:00 hod. Ďalšie informácie o sortimente a filozofii projektu FarmFoods nájdete na internetovej stránke www.farmfoods.sk a facebookovej stránke FARMFOODS - výnimočné potraviny.

Zdroj: Reklamný článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross