No active "ca-sidebar-197687" sidebar

PREDNÁ HORA: Obnovili Vodný svet, vstupenky zaradia do žrebovania o množstvo cien

Vodný svet Predná HoraV Penzióne Predná Hora obnovili Vodný svet, otvorili ho v sobotu, 18. mája, so špeciálnou akciou. Všetky vstupenky zakúpené počas prvých troch týždňov zaradia do žrebovania, na výhercov čaká množstvo zaujímavých cien – pobyty, masáže, procedúry, kozmetické balíčky a darčeky. Tombolu budú losovať počas veľkolepej grilovačky pod holým nebom v nedeľu, 9. júna. „Na všetkých čakajú klobásky, cigánska pečienka, čapované pivo, príjemné posedenie, DJ, bohatý program, rôzne atrakcie pre deti aj dospelých. Vystúpi Ander z Košíc či ľudová muzika z Terchovej,“ avizuje Rudolf Čižmár z Penziónu Predná Hora.

Ako spomenul, návštevníci Vodného sveta sa majú na čo tešiť. „Začiatkom apríla sme sa pustili do výstavby nového dreveného stropu. Trámy budú vychádzať zo stredového stĺpa, miestny umelec z Michalovej ho vytvaroval ako kmeň stromu," naznačil a dodal, že ani bazén neostane rovnaký, bude doplnený podsvietením, novými atrakciami, lehátkami, osvetlením a všetko bude dýchať novými farbami.

Pri Penzióne Predná Hora môžete využiť minigolfový areál,  ihrisko na plážový volejbal či minifutbal, streetbalový kôš, tenisové kurty, ohnisko s posedením, oddychový priestor s hojdačkami. Okolie je plné možností na turistiku či cykloturistiku v krásnej prírode.

Zrekonštruovali aj reštauráciu a bar

Okrem Vodného sveta v penzióne nedávno zrekonštruovali aj reštauráciu a bar. „Nové priestory penziónu zachovávajú myšlienku ostať spätý s prírodou, ale v kombinácii s najmodernejšími materiálmi a technológiami,“ zdôraznil Rudolf Čižmár.

Podľa jeho slov Penzión Predná Hora oslavuje desať rokov svojej novej éry. "Chceme, aby bol v regióne Gemera a Horehronia miestom, kde si milovníci prírody oddýchnu, zabavia sa a zrelaxujú na vysokej úrovni," uviedol. Aj preto do vynovenia penziónu tento rok investujú takmer pol milióna eur. V prvom štvrťroku pristavili na prízemí šesť nových luxusnejších izieb. Spätosť s prírodou demonštruje imitácia kameňa, nábytok z masívu, najvyšší štandard zaručuje moderné LED osvetlenie a LED televízor. To všetko za veľmi prijateľné, ba až ľudové ceny.

[nggallery id=1013]

Čoskoro pribudne nové wellness

Na prelome rokov v penzióne otvoria aj nové wellness. K Vitálnemu svetu pribudne infra sauna, turecké kúpele so slanou vodou, parná sauna, kneipov kúpeľ, bar, detský kútik a dve nové vírivky. Nové wellness vznikne na súčasnej bazénovej terase a bude rozdelené na dve časti. Kým v jednej budú môcť návštevníci na odpočívadlách sledovať v teple za veľkými oknami nádhernú okolitú prírodu, v druhej časti sa budú kochať okolím priamo z horúcej vírivky pod holým nebom – bude totiž vonku, prístupná v lete i v zime.

Vitálny svet ponúka relax vo vírivom bazéne, mentolovú a bylinkovú inhaláciu, horskú saunu, masážnu sprchu, ľadovú studňu a tepidárium. K dispozícii je aj liečivá soľná jaskyňa, talassoterapia, čakajú na Vás masáže a skrášľujúce procedúry. Nechajte sa rozmaznávať.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross