No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Prednášku Pavla Baričáka o vzťahoch lemoval aj projekt Latté pre Smaragdy

Každý deň v živote človeka je iný. Niektoré sú však niečím viac výnimočné. Jedným z takých dní bol aj 10. október 2018, kedy sa spojili láskavé sily a vzniklo úžasné podujatie, na ktorom sa podieľal Pavel Baričák, OZ Smaragdy a Ženský inštitút tvorivosti.Pavel Hirax Baričák zahájil svoje jesenné prednáškové turné práve v našom meste. Vážime si, že prijal od nášho OZ Smaragdy impulz, aby zavítal práve do Rimavskej Soboty. Súčasne v tých istých priestoroch v tom istom čase vyvrcholil projekt Latté pre Smaragdy, ktoré OZ Smaragdy realizovalo so Ženským inštitútom tvorivosti. Projekt Latté pre Smaragdy bol podporený nadáciou VÚB a začal v auguste 2018. Séria tvorivých dielní inšpirovala členky OZ Smaragdy k výrobe maľovaných hodvábnych šatiek, aromatických sviečok, kávového peelingu, plstených šperkov, klasickej domácej ťahanej štrúdle a patchworkových vianočných gúľ. Členky OZ Smaragdy rozvíjali svoju kreativitu, ale najmä mali príležitosť stretnúť sa s inými ženami, podebatovať a zažiť niečo nové.

Aby toho nebolo málo, členky nášho združenia a fantastické láskavé ženy zo Ženského inštitútu tvorivosti pripravili ručné výrobky, aby potešili ešte raz tým, že si ich účastníci prednášky zakúpili, a tým prispeli na ďalšiu činnosť OZ Smaragdy. Celé podujatie spojilo mnoho dobrých ľudí.

„Prednáška Pavla Baričáka bola úžasná. Hovorilo sa o vzťahoch, strachoch, výchove detí a ďalších témach, ktoré sú súčasťou života. Diváci po pár minútach potlačili ostych a zábrany a kládli otázky, na ktoré Paľko odpovedal. Jednotlivé témy boli popretkávané básňami aj vtipnými aforizmami. Vážne myšlienky striedal úsmev, chvíľami aj smiech. Ďakujem za príležitosť byť súčasťou tohto krásneho zmysluplného podujatia. Ďakujem všetkým, ktorí prišli, lebo prostredníctvom vás to celé dostalo tú správnu energiu. Ďakujem Paľkovi Baričákovi, Regine Špitálovej a Domu kultúry v Rimavskej Sobote, mojim Smaragdom a úžasným kreatívnym ženám zo ŽITka. Na záver slovami Paľka Baričáka: Buďte šťastní,“ dodala na záver Adela Englerová z OZ Smaragdy.

Zdroj: PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross