No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Premiér E. Heger navštívi Gemer-Malohont a Novohrad. Zavíta do Klenovca, Poltára i Lučenca

Foto: Úrad vlády SR

Premiér Eduard Heger (OĽaNO) vo štvrtok 12. augusta 2021 navštívi regióny Gemer-Malohont a Novohrad. Zavíta do obce Klenovec, ale i do miest Poltár a Lučenec.

Návštevu premiéra v Klenovci pre Rimava.sk potvrdila starostka Zlata Kaštanová. „Máme to potvrdené priamo od Úradu vlády, hoci vždy sa môže niečo vyskytnúť, čo by mu mohlo zmeniť pracovnú cestu. Jeho prioritou u nás má byť návšteva nášho komunitného centra,“ povedala starostka, podľa ktorej je návšteva takéhoto vládneho politika vždy pozitívna.

Článok pokračuje pod reklamou

V Klenovci bude Heger od 10:00 do 11:15, následne sa presunie do Novohradu. Ako informovala RTVS vo svojom spravodajstve, dôvodom jeho návštevy bude i skutočnosť, že okresy Rimavská Sobota, Revúca a Poltár patria medzi tie, kde je najnižší podiel zaočkovaných obyvateľov, konkrétne pod 30 percent.

Ideme sa pozrieť hlavne do okresov s najnižšou zaočkovanosťou, aby sme zistili, kde je problém. Myslím si, že práve na vstupe do tretej vlny je veľmi dôležité, aby ľudia mali imunitu, a práve očkovanie je tou cestou,“ podotkol Heger pre RTVS.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross