No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pribudli ďalšie ponuky práce, zamestnajú vás napríklad aj v oblasti výroby či služieb

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Rimavskej Sobote zverejnil aktualizovanú ponuku voľných pracovných miest.

V Rimavskej Sobote sú stále voľné napríklad pozície administratívnych pracovníkov, miestna nemocnica ich hľadá až trocha. Firma so sídlom v Rimavskej Sobote chce zamestnať až 40 elektrikárov alebo autoelektrikárov a taktiež montážnych pracovníkov. Náplň práce spočíva vo výrobe a montáži karavanov a autokaravanov. Voľné sú taktiež miesta v gastro odvetví. Ďalšia z miestnych firiem zas hľadá hlavnú účtovníčku. Mzdovú účtovníčku hľadá aj Knižnica Mateja Hrebendu.

Článok pokračuje pod reklamouStále neobsadené sú napríklad aj pozície v oblasti zdravotníctva, či už ide o lekárov alebo ďalší personál.

Mesto Tisovec hľadá asistenta odborného pracovníka komunitného centra. Voľné je aj miesto garanta tohto komunitného centra a odborného pracovníka. V Hnúšti zas vypísali výberové konanie na post riaditeľky materskej školy.

Podrobný zoznam ponúk aj s ďalšími informáciami nájdete v PDF formáte tu, respektíve na www.istp.sk, kde sú uvedené bližšie informácie o voľných pracovných miestach. Pracovné inzeráty nájdete aj v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.

Zdroj: Rimava.sk, ÚPSVaR


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross