No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Primátorka privítala majstrov Slovenska, poďakovala im za úspechy

LUČENEC - Primátorka metropoly Novohradu Alexandra Pivková privítala na Mestskom úrade majstrov Slovenska vo futsale, Mimel Lučenec. Informuje o tom oficiálna stránka mesta na Facebooku. 

Článok pokračuje pod reklamou


“Pre stredne veľké mesto, akým Lučenec je, je tento úspech naozaj veľká vec. Som veľmi rada, že dávame mladým ľuďom priestor na ich realizovanie, máme vynikajúceho trénera z Lučenca a manažérov, ktorí to úžasne vedú,“ pochválila vedenie tímu Pivková.

Okrem kolektívneho úspechu sa podarilo uspieť hráčom aj v individuálnych štatistikách. Najlepším strelcom celej súťaže sa stal Martin Smeřička, ktorý vsietil 21 gólov z celkových 125, čo Lučenec v tejto sezóne dal. Na druhom delenom mieste v súťaži strelcov sa umiestnili Fehervári a Wellington, obaja dali po 14 gólov. 

„Dnes som si dovolila im pogratulovať a stisnúť ruku. Rozprávali sme sa o tom, ako to celé počas COVIDu dosiahli, akým prekážkam čelili, ako cestovali do zahraničia, ako fungovali bez divákov. Bez nás, ktorí chodíme povzbudzovať. Vieme, že kotol v našej Arene je výnimočný a hráčom častokrát dodáva silu, ktorú potrebujú najmä v ťažkých zápasoch. Pre nás sú futsalisti príkladom toho, že aj v takomto meste sa dá dosiahnuť úžasný výsledok, keď to robia šikovní ľudia,“ dodala primátorka na záver. 


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross