No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Prípravy na letnú sezónu v rekreačnej oblasti Kurinec - Zelená voda sú v plnom prúde

Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rekreačná oblasť Kurinec - Zelená voda už čoskoro privíta prvých tohtoročných návštevníkov. Otvorené budú bazény, kemp, športový areál, stánky s občerstvením a premávať bude aj vláčik na kolesách.

Pred otvorením sezóny čaká Technické služby mesta (TSM) Rimavská Sobota ešte veľa práce. "Ako každý rok, aj teraz sú prípravy v plnom prúde. Kosíme, čistíme bazény, pripravujeme lavičky. A samozrejme riešime záležitosti s Regionálnym úradom verejného zdravia," povedal pre Rimava.sk poverený riaditeľ TSM Attila Šimko.

Článok pokračuje pod reklamou


Rekreačný areál bude otvorený každý deň od 9:30 do 20:00. V piatky a soboty je otváracia doba o hodinu dlhšia. Cenník zostáva rovnaký ako minulý rok. Jednorázový vstup pre dospelú osobu s trvalým pobytom v Rimavskej Sobote je 6 eur. Deti od 3 do 15 rokov, študenti, dôchodcovia nad 62 rokov, a ZŤP s trvalým pobytom v Rimavskej Sobote zaplatia 3 eurá.

Počas tejto sezóny prebehnú tiež stavebné práce bazénu s vlnobitím. "Priestor, v ktorom budú realizované stavebné práce bude ohradený a bude mimo kúpaliska a kempu. Našich návštevníkov by stavebné práce nemali nijako vyrušovať," dodal poverený riaditeľ.

"Dúfajme, že v lete bude dobré počasie. My urobíme, čo bude v našich silách, ale úspešnosť sezóny záleží hlavne od počasia," dodal na záver Attila Šimko.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross