No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Program Kina Orbis na december: Perinbaba a dva svety, Prianie, Wonka, Aquaman a ďalšie filmové novinky + SÚŤAŽ

1. decembra 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Prianie, Päť nocí u Freddyho, Napoleon, Perinbaba a dva svety, Šťasné a krvavé, Dcéra divočiny, Máša a medveď 2 – Dvojitá zábava alebo Wonka. Toto je iba časť z filmových noviniek, ktoré si môžete pozrieť v poslednom mesiaci tohto roka v rimavskosobotskom Kine Orbis.

Čakajú nás komédie, dobrodružné filmy, horory, fantasy, ale aj niečo zo sveta rozprávok. V Rimavskej Sobote ožíva aj filmový klub v bábkovej sále Domu kultúry, tentokrát vás čaká film Jej Telo.

Článok pokračuje pod reklamou


Filmy sú premietané v originálnom znení, so slovenskými titulkami alebo slovenským dabingom, s českými titulkami a tiež v maďarskom dabingu.

V decembri má Kino Orbis v pláne uviesť aj filmy Láska nebeská, Vtáci sťahováci, Lieta v tom a Aquaman a stratené kráľovstvo.

Viac informácií nájdete aj na Facebooku a Instagrame Kina Orbis.


SÚŤAŽ

V spolupráci s Kinom Orbis v Rimavskej Sobote sme si pre vás opäť pripravili súťaž, no tentokrát o štyri lístky na film z decembrového programu podľa vlastného výberu.

Ako sa do súťaže zapojiť?

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný post, dajte naň likenapíšte do komentára, na ktorý film by ste chceli ísť a označte v ňom dve osoby, ktoré by ste radi vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby filmové novinky nikomu neušli.

stredu 6. decembra o 10:00 vyžrebujeme štyroch z vás, ktorí získajú po jednom lístku na film podľa vlastného výberu.

Držíme vám palce!

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross